Dolar 17,9678
Euro 18,2924
Altın 1.022,20
BİST 2.982,44
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31°C
Açık
İstanbul
31°C
Açık
Cum 31°C
Cts 30°C
Paz 30°C
Pts 29°C

İp’ini koparan TÜRK’ün adaletini sorguluyor

A+
A-
26/12/2020 16:11

İp’ini koparan TÜRK’ün adaletini sorguluyor

Türk’ün töresinde adalet kişi, ırk, din bakılmaksızın sağlanır. Türk’ün adalet kılıcının iki yanıda keser. Hadsizler bunu ya bilmez ya hainden taraf olduğundan yada cehaletinden konuşur. Türk “Zalime Haine merhamet Mazluma Zulumdür”der… Ama nevsini satanlar bunu nerden bilecek. Tarafını bilmeyen cahil ne bilir!, bilirde nemalandığı, boyun eğdiği, ipini tutanlar ne emir verirse onu yaparlar…

Adalette netiz çünkü Türk devletiyiz. Töremiz belli dinimiz belli… Ancak ihanetin sebebi olmaz sonucu olur diyen bir ırkın töresine bağlı ve Anayasal düzende buna göre kurgulanmalı uygulanmalıdır diyenlerdeniz.

Yıllardır ülkemde özellikle PARLEMENTER SİSTEMİN o hantal ve kullanılabilir kıriz üretebilir yapısından dolayı yıllardır hainleri kolladınız, kahraman vatan evlatlarını horladınız… Hala da güçlendirilmiş parlementer sistemi savunur demokrasiye ve millet iradesine karşı koyarsınız. Konuşursunuz, erken seçim hayali kurar cumhurbaşkanı gelecek dönemde yine sembol,k olacak dersiniz “AÇ TAVUK KENDİNİ BUĞDAY AMBARINDA SANIRMIŞ” misali sizler TÜRK milletinide hakir görürsünüz verilen kararın bilakis TÜRK milleti tarafından onaylandığını görmezden gelerek milletide hiçe sayarsınız.

Türk Devletini azınlıklar değil Türkiye cumhuriyetinin kurucu iradesi TÜRK milleti kurmuştur. ( azınlıklar ermeni ve rum savaşa katılmadıkları içinde ülkemin en zenginleri azınlık iş adamları olmuştur)Ve Devleti parçalamak isteyen hain odakların azınlık grupların bazılarının aklına girmesi kandırması ve dağlara çıkarıp devlete kurşun sıkmalarını özgürlük hareketi olarak göstermeniz sizleri siyasetci değil teröristle yanyana yürüyen Türk milletine ihanet eden bir siyasi kuruluştan başka bir şey yapmaz. Gözlerinizi kapattığınızda kendinizi ve yaptıklarınız görünmez sanan sizler Türk milletinin gözünde aşağlara, eksilere düşmeye devam ediyorsunuz.

Oyunlarınızı görüyoruz, haine saz çaldırım insan kisvesi ile sundunuz, apo’nun heykelini dikeceğiz dedirttiniz dağdaki teröristin saygısını kazandırıp teröristi siyasi lider yapmaya kalktınız. Hendekcileri savundurdunuz sokağa çağırttınız TÜRK’ün yumruğunu yiyince dün ne dediysek bugünde sözümüzdeyin diyen birileri kalktı Selattin Demirtaş’a Neden Terörist diyor dedi.

En aptalca hareket ise … hanfendiyi ziyaret edip Türkçülük oyununu ortaya koymaya kalktınız bunuda istanbul’da mevlevi oyunu ile devam ettirdiniz.. Ezanı Türkçe okuttunuz, grup içine bayanlarıda koyarak sözüm ona alevi vatandaşlarıda oyunun içine çekmek isteyip Türkçüleride saflarınıza çekmek istediniz.

Bunu geçmişte yaptınız “KURTÇUmusun HİLAL cimisin diyerek bozkurtları ikiye bölmek istediniz… ki Başbuğum “Türklük bedenimiz, İslamiyet Rumuzdur Ruhsuz beden ceset olur” tanımlamasıyla Ülkücülerin tanımını yaparken Türk milletinin varlık duruşunu göstermiştir. Tabi sizler milletten gelen tepkiyle bu oyunun başlamadan bittiğini anlayıp yanlış yapılmıştır dediniz ezan evrenseldir diyerek üstünü örtmeye çalıştınız. Yani aslında oradaki sizin için uygulanan oyunun oyuncularınıda bir anlamda sattınız. Sizin işiniz bu sanki, tutmaz ise tanımıyoruz diyerek işin içinden çıkıyorsunuz.

En acsı ise CHP liderinin açıklamsı oldu hani şu aihm kararından sonra bir telaşla Terörist Selattin Demirtaş’a özgürlük istemesi… Bir haine özgürlük isterken eminim ki, Atatürk’ün ismini aynı cümle içinde kullanmanız rahmetlininde kemiklerini sızlatmıştır….

Kılıçdaroğlu, Selahattin Demirtaş ile ilgili Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nin bir karar verdiğini işaret ederek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘karar uymayacakları’ yönündeki açıklamasına tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, şunları söyledi: “Dün yaptığı konuşma, ‘Efendim ben o karara uymam, o karara uymayacağız.’ Kimsin sen ya, kimsin? Şahsın devletinde bunu söyleyebilirsin. Sen burayı ‘şahsın devleti’ olarak görebilirsin ama unutmaman gereken bir şey var, burası Mustafa Kemal ve arkadaşlarının kurduğu bağımsız Türkiye Cumhuriyeti Devleti’dir, sana pabuç bırakmaz. Öyle bir tabloyu düşünebiliyor musunuz? Anayasa Mahkemesi kararlarına uymayacaksınız, alt mahkeme de Anayasa Mahkemesi kararlarına uymayacak, AİHM kararlarına uymayacağız, hangi kurallara uyacağız? Dedi…

Kim için Aponun heykelini dekeceğiz diyen, dağda Yılanlarla, çıngıraklarla, mekap, ütülü paçavraları giyip teröristlerle fotoğraf verip… bebek katilinin 20 yıllık hayalidir dedğiği pkk nın siyasi kolu hdpkk öven biri için Türk düşmanı avrupanın kararlarına uy çağrısı yapıyor.

Evet TÜRK adaletlidir. Hakklının karşısında kendi kolunu kesecek kadar adaletlidir.

‘Benden eğerimi isteyin vereyim, atımı isteyin vereyim, çadırımı isteyin

vereyim, fakat vatanımdan hiç kimse bir karış toprak istemesin vermem,

veremem.” Mete Han

Yad elde beylik sürmeden, yurtta züğürt gezme yeğdir. Türk atasözü

Bizler töreden aldığımız manevi mirasla diyoruz ki, HAİNE MERHAMET MİLLİ VE VATAN SEVER TÜRK MİLLETİNE ZULUMDÜR.

Karaca Hasan