Dolar 32,2124
Euro 35,0398
Altın 2.452,71
BİST 10.944,21
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Az Bulutlu
İstanbul
22°C
Az Bulutlu
Cum 23°C
Cts 23°C
Paz 21°C
Pts 22°C

Türk Devletler Teşkilatına Ayak Direyen Türk Beyi Kim?

19/10/2023 23:57 | Son Güncellenme: 19/10/2023 23:58
A+
A-

Türk Devletler Teşkilatına Ayak Direyen Türk Beyi Kim?

Böyle bir bey varmı? Bilmem! Ancak haçlı torunlarının ve lanetlenmiş İsrail torunlarının azdığı şu günlerde Türk milletinin Devlet beylerinin kepini önüne koyup düşünmesi lazım. Ve ellerini çabuk tutmalılar.

Tamda burda üstat Avrasi’nin şu sözleri ufkumuzu aydınlatmalıdır.

İslâm dünyasının kurtulmasını ve yücelmesini mi istiyorsunuz, o halde Türk Devletinin güçlenmesine yardım ediniz ve Türk Milliyetçilerinin saflarını takviye ediniz. Aksi halde dâvanızda samimi olmadığınız ortaya çıkar.

Seyyid Ahmet Arvasi

Ortada bir sıkıntı mı var?!! diye bilirsiniz hayır kanımca bir sıkıntı yok.

Ancak tuhaflık var.

Neden bu kadar hantal ve ağır ilerliyor.

Bugün dünyanın haline bakarken masumların haçlı torunları siyonistler tarafından oluk,oluk kanı akıtılıp kundakdaki bebekler şehit edilirken düşünmeden edemedim. Türk devlet Teşkilatı bizim ülkümüzle “Turan”, neden gerekli adımları daha seri bir biçimde atmıyor. Acaba bazı kandaş devlet büyüklerimiz kibiremi kapıldı. Türkiye Cumhuriyetinin öncülüğümü sıkıntı yaratıyor aklımda bir yığın soru!.

Ecdat mirası Kızılelma, Turan ülküsü, yani ilah-i kelimetullah davası hiç olmadığımız kadar yakınız buna…

Yeniden Türk dünyaya nizam verecek Atillanın torunları, Oğuz nesli yeniden canlanacak kanımca senlik benlik davasından vaz geçilip bir an evvel Türk birliği Anayasası hazırlanmalı savunma, ekonomik, kültürel ve eğitim ile ilğili anlaşmalar yapılmalı sınırlar kalkmalı vize olayı bitmeli ve en önemlisi kim hangi alanda ilerdeyse o kandaşımızın devletine o alanda destek verilmeli sonuca en hızlı şekilde gidilmelidir. Biz Türklerin zaman kaybetmeye tahamülü kalmamıştır. Dünya üzerindeki tüm haçlı torunları, Türkiye Cumhuriyetinin savunma, kalkınma ve kendine yetecek duruma gelmesinden rahatsızdır. Siha ların ve kızılelmanın ve en önemlisi 5. nesil KAAN’ın geliyor olması Türk düşmanı Haçlı torunlarını ürkütmüş ve çevremizi sarmaya başlamışlardır yarım asırdan fazladır pkk terörüyle oyalanan Türkiye terörün ve içimizdeki fetö terörünün de açığa çıkması ile 2016 dan bugüne bozkurtların ayağa kalması ile bitme noktasına gelmiştir. İşte bu durum iç ve dış tüm Türk düşmanlarını birleştirmiştir. Tam kara harekatı yapılacak bir dönemde Filistin olayının başlaması ve masumların ki bunların hepsi müslüman katlediliyor olması tesadüf değildir. Onlar için müslümanın kanının dökülmesinin hiç bir önemi yoktur. Ve bunun ABD başkanı akılsız, kendi kendine tokalışıp, kendi kendine gölgeyle konuşan bir cani sevici ki kendide bir canidir. İsrail’i ziyaret edip kucaklamasından bellidir. Hal böyle iken Turan birliği ne alaka diyebilirsiniz?. Aslında işte tamda böyle bir dönemde Türklerin bir araya gelip bozkurtları ayağa kaldırması lazım.

Çünki Türk adalettir.

Türk Merhamettir.

Türk sığınılacak liman ve en önemlisi beklenendir.

Türk Allahın son ordusu, inanmış töresine, geçmişine bağlı yüzü geleceğe dönük Düşmanlığı bile adaletli olan ve bunu tarihi ile ispatlamış asil bir millettir.

Wikipedi Türk teşkilatını anlatırken şöyle diyor. “Türk Devletleri Teşkilatı (TDT) veya eski adıyla Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi (Türk Konseyi), Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Türkiye’nin üye; Macaristan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Türkmenistan’ın gözlemci statüsünde yer aldığı Türk devletlerinden oluşan bir uluslararası kuruluştur. Genel amacı, Türk dilleri konuşan devletler arasında kapsamlı iş birliğini teşvik etmek olan bir hükûmetlerarası kuruluştur. Açıklaması yapılıyor.

İşte tam bu noktada neyin gözlemcisi diyorum.

Yıllarca Türklerin paramparça olmasından sömürülmesinden bıkmadıkmı?

Yıllarca bir adım ileri göndermeyenler, yıllarca Tüm Türk Devletlerinin bir adım ileri gittiğini görenler her seferinde başlarına bela açtıkları aşıkardır. Kardeş kavgaları senlik benlik davaları ile başımızı kaldırmamıza izin vermediler. Şimdi kaus yaratarak dünyayı bir savaşa sürüklemek isteyenlere inat bu savaşları durduracak tek güç TÜRK’ün gücüdür.

Türk birliği ile ekonomik ve savunma sanayindeki gelişmelerin hızlandırılması ve Türklerin kendi kendine yetebilen Türk Devletler arasındaki alışverişin çoğalması tamamiyle yerli savunma, yerli çiftcilik, yerli uzay,yerli sanal teknoloji ve otomotiv ile mümkündür. Kısacası Türk devletlerinin bir araya gelip güçlerini birleştirerek kendi kendine yeten büyük bir bozkurt üst devleti yani TURAN ile mümkündür.

Bir şey duyduğumdan değil. Bir TÜRK olarak öngörü ve düşüncelerimi paylaşmak istedim.

Gerçekten TURAN Birliğine ayak direyen bir yada Birk kaç TÜRK Beyimi var?

Allah için varsa bırakın senlik benlik davasını Biz olalım TÜRK olalım göreceksiniz Dünya dize gelecek ve yeniden Türk’ün hükümdarlığı KAAN’lığı başlacak…