Dolar 18,0997
Euro 18,2150
Altın 1.017,75
BİST 3.020,20
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Cts 31°C
Paz 31°C
Pts 29°C
Sal 29°C

İngilizler’den sonra Almanların ülkücü düşmanlığının yansıması Mafya mı, Devlet mi, Mafya Devleti mi?

A+
A-
01/03/2021 03:01

Muhalefet dili İngizlerden sonra Almanların ülkücü düşmanlığının yansıması Mafya mı, Devlet mi, Mafya Devleti mi?

 

Geçtiğimiz günlerde,  Avrupa’nın Milliyetçi, Ülkücü hazımsızlığını Haçlı torunu The Guardian Medyası kustu diye yayınladığımız yazımızın, haberin bir benzeri de Alman medyasına düştü. Aslında bu haberler Bize göre Muhalefetin siyasi dilinin akıl hocalarının kimler olduğunu göstermektedir. İçerde tükenen siyasi hamlelerin çıldırtan çıkmaz yolları Avrupa’nın Kılıç artığı haçlı torunlarına kalmış ki, bu pis ve karalama yazı ve çizimleri bunu göstermektedir. Aslında Muhalefetin iç siyasette geliştirdiği dilin aynısını kullanmış olmaları da rastlantı veya tesadüf değildir. çünkü tesadüf yoktur pilan, proje vardır. Ve her bozulan oyunda yenisi bir oyun kurdukları da  bilinene bir geçektir.

Yeni gelişmelere bir bakarsak yani Türkiye’de ki iç siyasette ki son zamanlara da ne şiş yansız ne kebap yansın diyen Kıblesizler İp’e un seriyor… Ne hdpkk dan ne sözde Millet ittifakından geçiyorlar nede milli söylemlerinden. İşte tamda böyle bir ortamda bu Avrupa medyasının peş peşe Türk Milletinin Karargahı Türk Dünyasının Otağı Başbuğ Postunda Oturan Başkurt Devlet BAHÇELİ‘yi Sözüm ona İtibarsızlaştırmaya çalışan zihniyetler Son Kabadayı Ülkücü Alaattin Çakıcı üzerinden saldırarak, Hayatlarını Allah davası ve vatan için mücadeleye adayan  yiğitleri karalamaya ve onların üzerinden MHP ve Ülkücüleri Avrupa’da Gözden düşürmeye çalışıyorlar.

İçerde de yeni oyun kurulmuş görülüyor bundan sonra ki, süreçte gizli görüşmeler devam edecek ancak görünüşte soğuk mesafeli durmayı tercih edecekler yani CHP gibi Teröre karşıyız  diyecekler ama onlar CHP’den bir adım ileri gidip ki söylüyorlar! hdpkk ile beraber hareket ediyorlar… Diyecekler, söylemleri daha da yüksek tonda, malum medya ve tv kanallarında söylenecek yazılacak.

Yanlız bu haberlerin bir sonrası ABD medyasından gelmesini bekliyorum!!!

Neden?

Çünkü bu siyasetin akıl babaları ABD’de….

ABD yıllarca Türkiye’de Milliyetçi Ülkücü MHP’yi ele geçirmek istemiştir. Ancak MHP ülkücü yani dava adamlarının adanmış hayatların temsilcisi bir Siyasi parti olduğu için ele geçirilemiyor. Başbuğ Alparslan Türkeş işkencelere rağmen davam demiştir ve onun sağlığında oynan oyunlar tarih sayfalarında vardır? ki Çok merak ettiğim” Son kabadayı  Alaattin Çakıcı ile olan siyaset ile ilğili sohbetini hatırasını bir gün insallah kendi ağzından dinlemek ve yazmak isterim ki o zaman Çakıcı adının neleri göze alıp nasıl bir davanın adamı ve nelerden vaz geçtiğini de yazarız. Çünkü bu hain ve Türk düşmanlarının sözde Mafya karalamaları üzerinden insanları yönlendirmeye çalışmaları algı oluşturmalarına karşıda bir cevap olacaktır. Başbuğumun sağlığında ele geçirmek adına BBP kurulmuştu ve o dönem kalan sağlar bizim dir diyerek dik duruşunu bozmamıştır  BAŞBUĞ, MHP. 80 Öncesi canıyla bedel ödeyen ülkücü kadrolar Başkurt Devlet Bahçeli döneminde de devam etti… Yina can verdik Cengiz ağabey, Fırat Kardeşimiz gibi ve oyun daha da büyüdü MHP’ yi ele geçirmek yada MHP, ülkücü kadroların sahte milliyetçi partilere kayması baraj altında bırakılması için kurulan partiler…. Genç Parti ve İyi ipliler Okyanus ötesi kurulan bu omurgasız oyunların hepsinin tek gayesi ABD’nin MHP’yi ele geçirmek ve MHP’nin Türk dünyasındaki Gücü ile Ortadoğuya hükmetmektir.  Ve hatta bop eş başkanlığı oyunun da tek gayesi Türkiye Cumhuriyeti devletini ARAP milliyetçiliği ve yeşil kominist zihniyet üzerinden Türkiye eliyle hükmetmekti. Ancak Tutmadı 15 temmuz Patladı ama unutmayın 15 Temmuz hainliği patlamadan önce MHP’yi ele geçirmek adına kazan kaldırıldı ve tutmayınca yeni Parti kuruldu ve akıllara kazınan yurtta sulh konseyi ve Başbakan olacam BEN sözleri… Görünen o ki, aynı oyunun farklı bir versiyonu yine bu ülkenin milliyetçi kadroları üzerine oynanmaktadır. Genç Parti kurulduğu dönem MHP baraj altı kalmış ve kirli oyun tutmuştu. Ama iyi de Tutmadı. ve Bu oyun İç siyasette ki versiyonları yani sözcüleri tarafından dile getirilerek bir başarı elde edemediler. Şimdi Avrupa medyası üzerinden yurt dışında yaşayan Türkler üzerinde algı oluşturarak sözde Milliyetçilerin gerçek yüzleri yani HDP,CHP,  ve ne kadar okyanus ötesine bağlı farklı yüz ve sıfatta kim varsa bir olup  Avrupada bulunan Milliyetçileri, içlerinde terör seviciler yokmuş gibi sözde milli siyaset yapanları parlatmak için Avrupa medyası muhalefete 2023 seçim desteği için Algı oluşturuyor.

Unutmayın 83 milyon Türkiye Cumhuriyeti Vatan evlatları ki bunun ne kadarı Hain bilmem, ne kadarı CHP’li HDPKK, A,b,c,d partilidir bilemem, ama kafanıza yazın Bu ülkede Yedi Düvele yetecek Milliyetçi Ülkücü ve her an Allah yolunda hiç düşünmeden Vatan ve Bayrak için Can verecek   daha Yüreklisini söyleyeyim Ölümü göze alıp vatan için Yaşamayı tercih edecek Yiğit OĞUZ ‘un ejdatları var…

Ve unutmayın ki, TÜRK Dünyası ayağa kaltgın da hepiniz titreyeceksiniz. Çün ki, TÜRK Titremiş Ve özüne dönüş olacaktır.

Biz Mafya kim? iyi biliyoruz. Biz omurgasızla, omurgalının duruşunun nasıl olduğunu da iyi biliyoruz. Biz ADAMLARALA, İnsan görünümlü mahlukatlarıda iyi biliriz.

Lafa geldinmi Önce insan dersiniz en azılı bebek katilinin bile nefes alma hakkı vardır dersiniz, teröristlerle barışçıl insancıl konuşup savunma hakkı vardır der ve hatta kahvaltı hayalleri kurarsınız.

Ancak vatan ve millet sevdasından hiç vaz geçmemiş fetöcüsünden tutun pkk’lısına kadar istenmeyen adam ilan edilen Son Kabadayı Alattin ÇAKICI mevzu bahis olunca mafya, cani gibi yaftalarla karalayın yerden yere vurmaya kalkın. neden Uyuşturucuya karşı hainlere karşı her ne yolda olursanız olun Vatana Millete ihanet etmeyeceksiniz uyuşturucuya bulaşmayacaksınız diyen Çakıcı olunca bebeğe kurşun sıkan şerefsizlere söylemedikleriniz söyleyeceksiniz.

Anadolu da bir söz var. Hadi Oradan… Buradan size Ekmek çıkmaz. Yermi  Anadolu Çocuğu…

MHP ve Ülkücü kadrolar Türk Milletinin teminatı ve Son Kalesidir.

Başaramayacaksınızç…

 

Avrupa’nın Milliyetçi, Ülkücü hazımsızlığını Haçlı torunu The Guardian Medyası kustu

Haber konusu olan ikinci  haberin linki: https://dtj-online.de/mafia-komm-raus-in-der-tuerkei-spuren-fuehren-bis-nach-deutschland/