Dolar 18,6344
Euro 19,6306
Altın 1.077,07
BİST 4.962,97
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Çok Bulutlu
İstanbul
13°C
Çok Bulutlu
Pts 13°C
Sal 12°C
Çar 14°C
Per 15°C

Gözü aç olanlar ŞAHSİYETCİLİK Bencillik değildir Dikenler Canınızı mı yaktı?

12/06/2022 21:33

Neyi Anlamıyorsunuz Bize Benzeyip de Bizden Olmayanlar, biz önce Vatan derken siz ne anladınız. ŞAHSİYETCİLİK bencillik değildir. Adamların duruşudur. Kaypakların güne göre çıkarlarına göre yani önceliği Ben merkezli duran okyanus ötesi emir alan tarla kongrecileri ile ona biad etmek için okyanus ötesinden emir alan düşünmekten yoksun liderler 6+1 yuvarlak masa şovalyeleri ve onları destekleyenlerin anlayacağı bir durum hiç değildir. Unutmadan emir aldıkları okyanus ötesi yönlendirmeleri ile ülkemin içinde ki, dev aynasından gösterilenlerin yakın zamanımızda belediye başkanları dahil kaç büyük elçiyle görüştükleride gözlerden kaçmamaktadır. Peki bu görüşmelerde devlet yöneticisi olmayanlar ne konuşmuş, o ülke elçileri neler vaad etmişlerdir?

“9 Işık doktrini, 1965’te Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisi’nin (CKMP), 1969 yılından itibaren de Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) programının temelini oluşturur. Başbuğ Türkeş bu tezini, başta kapitalizm, liberalizm ve komünizm olmak üzere yabancı doktrinler ve yönetim sistemlerine karşı bağımsız son Türk devletini koruyabilmek için, millî bir görüş etrafında birleşmek için ortaya koymuştur.

Başbuğ Türkeş kitabında şahsiyetçilikten ne anladığını şöyle açıklar: “Biz Türk çocuğundan orijinal ve dinamik bir şahsiyet beklerken onun aynı zamanda Türk’ü Türk yapan sosyal ve kültürel değerlere aktif manada sahip, Türklüğe ve yüce dinimiz İslamiyet’e yabancılaşmamış, modern bir insan olarak görmek isteriz.” diyerek Türk milleti ve milliyetçileri şahsiyet sahibi yani toplumu sahiplenmeyi ben değil biz olmayı öğütlemiştir.”

Evet biz bu doğrultuda vatan derken ülkemdeki şartları da görüyor ve sıkıntıları çekenler arasında biri olarak farkındayız.. Bizim hanlarımız hamamlarımız yok ancak Allaha tevekkür eden vatanını her şeyden çok seven Türk milleytçisi Ülkü yolunda yürüyen rütbesiz erleriz.. Evet Türk düşmanları ülkenin bu sıkıntılı döneminde elinden geleni yapıyor ülkem her tarıfından kuşatılmış iken savaşırken bunlar TÜRK MİLLETİNİ AÇLIK YOKSULLUKLA KORKUTOR ve büyük ölçüde bunu başarmış durumdalar. Hiç ummadığımız tanıdıklarımız şikayet halinde haklı eleştirilerde bulunmaktadırlar. Bu eleştirilerden biride zincir Marketlerin uçuk zamları ve bu zamlara göz yumulduğu iddası idi. Biz ne kadar böyle Bir şey olamaz desekte bize Tarım kooperatiifi marketlerinde, zincir marketlerle aynı fiyatlardan neden satış yapıyorlar cevabına verebilecek cevap bulamadık. Haklılarda. Sayın devlet erkanı bu zincir markketleri terbiye etmenin hiçbir yolu yoksa da, Tarım Kooperatifleri üzerinden dizğinleyebilirsiniz.

Neden Tarım kooparetiflerinde az karla gerçek fiyatlarla milletimize satış yapmıyor?

Neden bu marketleri zincir marketler gibi her mahalleye açmıyoruz?

Kesin ve görünen rahatlatıcı ve direk halka nufus edicek şekilde milleti rahatlatacak yasa yada yaptırımlar ne ise biran evvel çıkartılmalı, resmi olmasada Temmuz’da işçilere de zam yapılacağı askari ücretin yükseltileceği konuşuluyor… Ve 3600 ek gösterge gibi hak maduru EYT Emeklilikte Yaşa Takılanların maduriyetide Temmuz ayında sonuca bağlanmalı bu meseleler 2023 e bırakılmamalıdır. Millet bunaldı… Ve sinsi düşman bunu iyi kullanıyor.

Biz doğru olmak için ve Taraf olduğumuz Türk vatanı için kendimizce mücadele verirken bazı kendini bilmezler hala Ülkücü Milleyetçi hareketin Başkurtuna ve ülküclere saldırıyorlar…

 

ALLAH SİZLERİ ISLAH ETSİN

15 Temmuza kadar ülkemin her yanında, Trengarlar, otobüs terminalleri ve eğlence merkezleri akla gelmeyecek yerlerde bombalar patlarken biz yani ülkücü kadrolar yüksek sesle eleştirip terörle mücadele edilir müzakere edilmez, hendeklere gömün teröristleri, sınır dışı operasyon yapın, şu Sayın Davutoğlu’nun koalisyon görüşmesinde bizim Anayasının ilk üç maddesi şartımızı kabul etmediğinde Başkurtun asil duruşu ile Davutoğlunun oyunu bozulup seçime gidilmek zorunda kaldığında, ve hatta Şu Sayın Kılıçdaroğlu’nun Başbakanlık teklif ettiğinde hatta HDPKK’nın dışardan destekleyeceği garantisi verdiğinde makamı elinin tersiyle ittiğinde adını HAYIRCIya çıkaranlar şimdi kalkmışlar ülke elden gidiyor, sen herşeye hayır diyorsun diyenler şimdi açız yoksuluz diyerek dün hizmet ettikleri Türk düşmanlarına hizmet etmeye devam ediyorlar.

Biz bunlara Bir şey demiyoruz yılan yılanlığını yaparcak, Akrep akrepliğini yapacak Şeytan ŞEYTANLIĞINI… Ya size ne oluyor Zahmet olmadan merhamet olmaz diyen inanmış ülkücü olduğunu idda eden sizler bugün şeytanın ipinemi sarıldınız da hakikattan bukadar uzaklaşıp, Yıllardır savunduğunuz doğruları inkar edip bir zamanlar inandığınız davanıza saldırıyorsunuz, lidere Başkurt’a baş kaldırıp hakaret vari sözler sar ediyorsunuz. Ne oldu Başbuğumun “Ayağını seven bizimle gelmesin” sözü ile böbürlenen sizler canınız mı yandı yoksa şahsiteçilik ağır geldi, bencillik çıkarlarınız daha mı ağır bastı kilo da da tüm geçmişinizi inkar edip… Ama hala eski ülkücü etiketinizle pirim yapmaya çalışıyorsunuz. Bir zaman kafayı bize takan, sizin bağımsız ülkücülerden BUKALEMUNLARDAN ne farınız kaldı. O tarla kongrecilerinin Başkurt ameliyat masasında iken çıkmasın diye dua edenlerden ne farkınız kaldı. Sizin Başbuğuma ihanet edip Mecliste ilk defa grup kuracak Başbuğumu sırtından vurup parti kuranlardan ne farkınız var?

Sözün özüne gelince, bugün ülkemde Terör yerine ekonomi konuşuluyorsa Başkurt Devlet Bahçelinin sayesindedir.

Tekraren yazıyorum Neden AK partinin yanında duruyor eleştirmiyor diyenlere, ki yanlış, eleştiriyor sizler bu konuda da haksızsınız. 15 Temmuz’dan sonra ülkeden bombalar patlamıyorsa, 15 Temmuz gecesi Başkur’tun Devletin ve Hükümetin yanındayız bu hain bir kakışmadır açıklamasından, Treöristlerin hendeklere gömülmesinden, sınırdışı operasyonların başlamasından, yeni Cumhurbaşkanlığı hükümet siteminin getirilmesinden Anayasada yapılan değişiklikle Türk devletinin hızlı karar alınmasının sağlanmasından, Fetö teröristlerine uygulanan operasyonlar ve içimize iliklerimize kadar sızmış gravatlı teröristlerle olan mücadelenin sayesindedir. Ve Başkurtumun dediği gibi kimse babamızın oğlu değil günü ve yeri geldiğinde eleştiririz. Yani herkes elbet zamanı geldiğinde yaptıklarının hesabını verecek. Aynı Başbuğum Türkeş beyimin dediği gibi “Biz sağ ile olan kavgamızı solun ihaneti yüzünden bir süre kenara bıraktık” yani bıraktığımız yeri biliyoruz. 15 temmuz öncesi sağ ile mücadele ediyorduk şimdi bizim yani milli çizgiye gelen hükümeti destekliyoruz diye Başkurtu nasıl suçlaya bilirsiniz?

Bukadar yaşanmışlıktan sonra dün terör üzerinden bizi yıkmaya çalışanlar yalan Yanlış iddalarla milleti kandırmaya çalışanlardan bugün sizin ne farkınız kaldı?

Neyi Anlamıyorsunuz Bize Benzeyip de Bizden Olmayanlar, biz önce Vatan derken siz ne anladınız.

Ne Mutlu Türküm Diyene…

Varlığım Türk Varlığına Armağan Olsun…

Karaca Hasan