Dolar 18,0988
Euro 18,2013
Altın 1.018,16
BİST 3.020,20
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Cts 31°C
Paz 31°C
Pts 29°C
Sal 29°C

Doğru Yerde olmayı beceremeyen Eğri İnsanlar Davayı Kirletemezsiniz

A+
A-
06/06/2021 16:14

Doğru Yerde olmayı beceremeyen Eğri İnsanlar Davayı Kirletemezsiniz

Ettiğim bir duam vardır benim, “Allahım doğru yolumdan saparsam eğri kılıçla doğruya erdir” derim.

Ülküsü için mücadele eden insanlar, şartlara göre şekil alanlar değil, her şart ve zorlukta ideallerinden vaz geçmeyen asil ruhlu imanlı ADAMLARDIR.

Adam olmanın tarifini ise Ülkücüyü Tarif ederken Başbuğum TÜRKEŞ “Türklük Bedenimiz İslamiyet Ruhumuzdur, Ruhsus Beden Ceset Olur” demiş ve Dava Adamı nasıl olunur tarif etmiştir. Ve yine Başbuğum Türkeş bey, “Ayağını seven bizimle gelmesin çünkü, bizim yolumuz dikenlidir, zordur çilelidir” demiştir.

Yani şartlara göre şekil alanlar, koltuklarında otururken itaat edenler, çıkarları doğrultusunda bukalemunlar gibi herkese sinyal çakanlar, herkesle selamlaşanlar herşey yolundayken herkesten en çok bağlı görünenler, en çok el öpenler, en çok davasını ve liderini savunanlar, en ateşli liderci olanlar maskeleri düşüp ilişkileri deşifre olduğunda makam ve saygıdeğerlik duruşları deşifre olduğunda lağam çukuruna benzeyen ruhları açığa çıktığında içimizdeki en hain ve iftira atan mide bulandıran bir hal alırlar.

Aslında onlara bu kişiliksiz halleri ve dava değil de dünyalık peşinde koşanlara Lider Başkurtum Devlet bey iyilik yapmış asla davaya verdikleri sahtede olsa hizmetlerinin hatrına deşifre etmemiş adam gibi ya istifa ettirmiş yada görevleri bitene kadar beklemiş yada atama yoluyla yol vermiştir. Ancak çıkarları için hayat süren bu egoları tavan yapmış ruhsuzlar alıştıkları saygı görme , makamın verdiği saygıyı yitirince .., saygı vadeden ve parayı basanın sözcüsü oluveriyorlar.

Dün dava diye haykıran yıllarca davam, davam diyen ve bizi iyi bilenler eli ülkücü kanıyla sıvalı siyasi figürlerle, kıblesizlerle, ipsiz sapsızlarla aynı safta durmaktan, acımasızca saldırmaktan geri durmuyorlar. Ve bunlar gittikleri yerde hala ÜLKÜCÜ kimliklerini kullanıp kendilerini hala ÜLKÜCÜ sanıyorlar , Ülkücülük oynuyorlar. Başbuğum Türkeş beyin dediği gibi… Hangi partiye yada nereye gittiyse onun kabının şeklini alırlar. Ve o siyasi partinin liderine itaat ederler. Ülkücülükle alakaları kalmamıştır..

Ülkücü olduğunu idda eden riyakarlar unutmasın ki, Ölümün Riyası olmaz. Şehit ÜLKÜCÜ ağabeylerimin kemikleri sızlıyor. Ve her kim davasına Ülküsüne ihanet etti ve ediyorsa Şehit Ülkücü ağabeylerimin gazabı üzerlerine olsun. Binlerce çileye tabi olan yokluk içinde çalışıp aile geçindirirken davasından ve duruşundan taviz vermeyen yaşayan nefes alan ülküdaşlarımın da bedduası üzerinize olsun. Beşbin’in üzerinde şehidimin ve binlerce dul, yetim, öksüzün duaları üzerine şekillenen ülkücü dava ihaneti ve kanı bozukluğu bünyesinde kabul etmez dışarı kusar. Çünkü bu dava Allah davasıdır bu dava kutlu bir davadır ve bu davanın görünmeyen orduları vardır. Kötü ruhları içinde barındırmaz, hata yaptırır ayaklarını dolaştırır ve içinden dışarı atar. İşte bunlar… bugün davayı karalıyorlar.

Neden?

Oyun büyük gittikleri yere oy toplamak için, 2023 seçimlerine hazırlık yapmak için. Devletin savunma ve bir çok alandaki atılımının önünü kesmek için yapılan hamlelerdir bu kirli tezgah. Önceki yazılarımda yazdığım gibi, Tekraren yazıyorum bu çoklu çephelerin, dağınık ve kavgalı görünenlerin tek amacı cumhur ittifakını parçalamak ve zayıf düşürmektir. Dağınık görünerek ülkücülerden, sözde kafa karıştırıp oy koparmak, sağ duruş olanlar ve sözde islamcılar adı altında ak partiden oy koparmaktır amaçları.

Kanaatim odur ki, bu “Z” ittifakının danışıklı dövüşü önümüzdeki iki sene içinde farklı versiyonları ile devam edecek. Ve bu “Z” ittifakı kendi aralarındaki sözde kavgalarını millet önünde şiddetini artırarak devam ettirecekler. Ayrı görünüp seçimlere ayrı cumhurbaşkanı adaylarıyla girecekler… Bu oyunun amacı cumhurittifakının partilerinden oy devşirmek ve ikinci seçime bırakıp tek cumhurbaşkanı adayında birleşip sözde Cumhurittifakını devirmek istiyecekler. bunuda Terör partisi HDPKK ile ABD’ye sırtını dayayarak yapacaklar.

Bu acımasız saldırıların, bize benzeyen bizden ayrılanların bu kadar acımasız saldırmalarının sebebi budur.

Unutma sürüden ayrılanı kurt yer…. Dün Başbuğum zamanında davaya ihanet edenlerin bugün ne oldukları nerelerde oldukları açık ve net ortadadır. Binlerce yıl öteden bakıldığında da Türklük davasına ihanet edenlerin tarih sayfasında nasıl anıldıkları da ortadadır.

Allah Türklük davasına ihanet eden kim varsa kahruperişan eylesin. İhanet ile yükselenleri ALLAH en kısa zamanda yerin dimine çaksın…. Tüm dünyaya Türk’e ihanet edenlerin Allah davasına ihanet edenlerin rezillik hallerini açık açık göstersin inşallah.

 

Karaca Hasan