DOLAR 16,7832
EURO 17,4971
ALTIN 974,661
BIST 2443,77
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

Bu Ülke ne Çektiyse Sizin Gibi BUKALEMUNLARDAN Çekti

13.05.2021
A+
A-

Bu Ülke ne Çektiyse Sizin Gibi BUKALEMUNLARDAN Çekti

Siz nasıl bir gruhsunuz ki, ekmek yediğiniz kaba pisliyorsunuz. İçizmizde nasıl bukadar çoğalabiliyorsunuz. Ülkemin ekmeğini yiyor, okulunda okuyor, makam mevkii sahibi oluyor ve hatta çoğumuzdan daha iyi hayatlar sürüyorsunuz. Sizin rahatınız için ŞEHİT olan mehmetlere, bozkurtlara ve asenalarımıza saygınız yok. Siz nesiniz bu cüreti nereden alıyorsunuz. ?

Hayatını Türk dünyasını ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin varlığına ve bütünlüğüne vakfetmiş Başkurtum Devlet Bahçeli ve Hayatını vatanı için yaşamaya adamış Çileye tabi olmuş yürüdüğü yolda zindanlara düşmüş türlü işkencelere maruz kalmış bedelini yıllarca mapus damlarında yatarak çekmiş Alaattin Çakıcı ağabeyi küçümser tavırlarla verilen ve verilmiş mücadeleye dil uzatıp ülkenin yeniden diriliş mücadelesinde yedi düvele kafa tutarken kıt aklınızla gözden düşürme acizliğinde bulunursunuz. Sizler hain olduğunuz kadar nankör, nankör olduğunuz kadar yüzsüz Tam bir BUKALEMUNSUNUZ.

Ama size suç bulmuyorum sizi bu hale getirenler yani ülkeyi Atatürk cumhuriyetinden sonraki süreçte yöneten ABD, RUS ve ÇİN hayranı Tasma izi taşıyan yöneticilerin ve bu içimizdeki Bukalemunları görmeyip Maalesef oy vererek iktidara taşıyan bizler yani Türk milleti suçlu…

Siyaseti kirleten kirli insanların oyununu göremeyenler suçlu… diyeceğim diyemiyorum…!!

Çünkü, öyle güzel oynuyor öyle güzel planlar yapıp sahneye koyuyorsunuz ki işinde gücünde olan, zor hayatlar yaşayan, çoluğuna çocuğuna bakmak zorunda olan rızkın Allah’tan geldiğini unutanlar iki güzel sözü bazen de zorlukların sıkıntıların darlığın olduğu anda şeytani uzatılan elin yardım eli olarak görmeleri onlara hayat bazen başka çare bırakmadığından oy verdiklerini biliyorum öyle olduğuna inanıyorum. Milletin zafiyetlerini insan kılığına bürünenler on yıllarca iyi kullandılar. Haçlıların özel yetiştirdikleri özel seçilmişler okyanus ötesinden Muhammetsiz islam aşılmaya çalışan, kankaları papaz olan sözde muhteremlerin yetiştirmeleri ve devşirmeleri bize benzeyen ve bizden olmayan o kadar çok hayin yetiştirmiş ki, bazen şaşıp kalıyorum. Dünyada bizim ülkemiz kadar kendi içinde zavallı tasma izi taşıyan hayin yetiştiren başka ülke yok diye düşünmeden geçemiyorum.

Kendilerini sütten çıkmış akkaşık sanan bukalemunlar hiç gocunmadan, vatan evlatlarına Allah için vatan mücadelsine girmiş bedel ödemiş başkurtuma ve ağabeylerimize dil uzatma küstahlığını gösteriyorlar. Bunuda gravatlı insan görünümlü bozuk kişilik ve ruhunu şeytana satmışlar yapıyor.

Teröristin bile insan olduğunu idda edenler bizlerce “vatan evladı şehidimin”, elinde kanı olanlara özgürlük narası atanlar, yolu ne olursa olsun bedel ödemiş çilesini çekmiş her ne şart altında olursa olsun önce vatanım diyen ben vatanıma ihanet etmem diyen ADAMLARI linç etmeye kalkıyorlar. Ve bu hadisiz duruşları ile ön şartsız milli mücadele ve yeniden Türk devletini cihan hakimiyeti yönünde ayağa kaldırmak için CUMHUR İTTİFAKINDA birleşmek için öncülük eden Başkurt Devlet Bahçeli ve ittifakı zora sokmak için Son Kabadayı Alaattin Çakıcı üzerinden sözde Mafya vurgusu ile gözden düşürmeye kalkıyorlar.

Kim bunlar siz anladınız kim olduklarını!

PKK lı teröristleri bile affedin yada onlarda insan diyerek ihaneti ve isyanı masumlaştırmaya çalışanlar Ülkücü bir ailenin Ülkücü evladı Alaattin Çakıcı’yı hayatın sürüklediği şartlar neticesinde aldığı cezalar ve ödediği bedel ve çektiği çiler üzerinden Başkurtumu ve Cumhur ittifakını sekteye uğratmaya çalışıyorlar.

Neden?

Cevap çok basit, Başkurt Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini sağlamlaştırmak için yaptığı atılımlar ve bir kale gibi sağlam duruşu ile yamalı bohçaya dönen Anayasanın değişikliği için attığı adımlardır.

Ülkenin Parlementer sistemle yıllarca yıpratıldığı dönemlerin geride kalması bu okyanus ötesi guruhu korkutmuş bağlı bulundukları haçlı artıklarını da ürkütmüş, Kurt ayağa kalkıyor korkusu ile ne yapacaklarını şaşırmışlardır.

Bu kadar yeni parti kurulmasının sebebi de budur.

Amaç bellidir, içlerine gir, nifak sok, parçala, yok et…

Hepsinin ortak hedefi daha öncede yazdığım gibi Milletin kafasını karıştırmak. Sözde solun milliyetcileri, sağın muhafazakarları adı altında kurulan partilerin sağ ve ülkücü oyları parçalamak.

Hepsinin ortak paydası ve tek sesle söyledikleri GELİŞMİŞ PARLEMENTER SİSTEME dönüş.

Türk Milleti bu oyunu görür ve bu oyuna gelmeyecek kadar basiret sahibidir.

En önemlisi de OYUNLARI BOZAN VE BOZACAK DAĞIN ARDINI GÖREN BAŞKURT DEVELET BAHÇELİ VAR. Var olsun.

KARACA Hasan

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.