DOLAR 7,8855
EURO 9,3474
ALTIN 465,772
BIST 1314,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Hafif Yağmur

BAŞKURT’un BOZKURT Evlatları ile DÜNYA’YA 9 Eylül mesajı

16.11.2020
A+
A-

Dünya’ya nizam ülküsü Turan ve Kızılelmaya giden yolda hedefe ulaştığımızda mümkün olcaktır…

Bu yolda hedefe ulaşmak ise, sağlam bir iman, inanç ve disiplinle mümkün olabilir.

Devşirmeler kanı sulanmışlar ve satılık ruhların kararmış kalplerden arınarak saf kan, milli düşünen Türk milleti ile mümkündür. Biz bazı kominist fikrin devamı biraz daha yumuşatıp içine sosyal hayat, insan, özgürlük ve Hakların kardeşliği diyerek Millet olmanın asilliğini hafifletenler gibi bu kavramları bir araya getirip harmanlayarak süsleyen ve fikri kendi köklerinden değil dış mihraklardan Türk düşmanlarından alanlarla hedefe ulaşmak mümükün değildir. Unutma Atatürk kominizim görüldüğü yerde yok edilmeli demişti…

Yıllardır Türk devleti ile cambaza bak diyerek oynayanlar, Başbakanlı meclisin olduğu dönemde kaus ve kargaşa ile Türk Devletini ellerinde oynatanlar, korku ve endişe ile ne yapacaklarını şaşırmış ve Cumhur Başkanlığı Hükümet sitemiyle adeta şaşkına dönmüş bir akrebin ateş çemberi içindeki çareszliği gibi saldırırken zehrini kendi vucuduna akıttığının farkında değildirler. Aslında öylesine bir durumki bu durum… Biraz Türk siyasetinin cumhuriyet ile başlayan kısmını yani yakın geçmiş tarih yani 97 yıllık sisyasi hayatına bakıldığında 1938 den sonraki yakın tarih olarak bakarsanız aslında tarih tekerrürden ibarettir sözü cana kana gelmiş durumdadır.

Türk devleti ne zaman ayağa kalmak istemiş ise ne zaman atılımlar yapmaya kalksa bir kargaşa bir kriz ortaya atılır yani senaryo yazılır ve uygulanır sonrasında ülkede karmaşa çıkartılır bu genelde meclis içi kargaşalar, hükümeti kuracak çoğunluğu bulamama kualisyonlarla kurulan hükümetlerin Cumhurbaşkanını seçememe beceriksizliği ve devamında ülkemde terör odaklı sendikaların grevleri ve sokak hareketleri ve tabi kanlı kansız darbeler ile son bulması… ve Maalesef bir çok vatan evladının şehadeti ile son bulması olmuş ve bu süreç TÜRK Devletini abartmıyorum yüz yıl geri atmıştır.

Evet geri atmıştır süper güçler uzaya giderken biz sokak terörü ile uğraşıyor kominist Rusya ile Abd’nin kapatalist oyunları arasında sıkıştırılmış gençlerimizi sokaklarda yitiriyorduk… Satılmış siyasilerimizin aç gözlü bencillikleri yüzünden kendi uçak fabrikamızı kapatıp kendi ürettiğimiz otamobillerimizi seri üretime geçirmeden rafa kaldırıp çürümeye mahkum ediyorduk.

Ancak o kara gecede 15 Temmuz gecesi Türk’ün binlerce yıllık hafızası ve yüreği yeniden ayağa kalktı ve Bozkurt yeniden Asil Türk Milletinin yol göstericisi oldu Başkurt Türk’ün hafızası, yeter geri adım atmak yok, ihanetin karşısında seçilmiş hükümetin yanındayız diyerek Tüm vatan sevdalısı bozkurtlara mesaj gönderilmiş ve yeniden diril hareketi başlamış oldu… İşet o geceden bugünümüze geçen süreç Türk düşmanlarını Ürkütmeye yetmiştir.

Bu ürkmenin yansıması Yunanistan ile ortaya çıkmış Millileşen ve kendi gazını, petrolünü silahını üretme ve bulmakta kararlı olan Türkiye’nin karşısına tüm dünya, yani Haçlı artıklarının torunları Yunan’ın denize döktüğümüz tohumları ile karşımıza çıkmış durumdalar. Kendi denizimiz, sınırımız yani kendi Mavi vatanımızda kendi petrol ve doğal gazımızı çıkartırmamak için şuhursuz bir şekilde karşı koyup saçmalıyorlar. Ama bilmiyorlarki Türk milleti Titremiş kendine gelmiş ve yeniden Dünyaya nizam verecek.

Milletlerin orduları vardır ancak Türk milleti top yekün ordudur. Yani “Her TÜRK Asker doğar…”

Sözü Başkurt Devlet beyin işareti ile İzmir’de Ruh buldu.

9 Eylül Yunan’ı denize döktüğümüz gün, Başkurt Dünaya’ya mesaj verdi.

Yunan’ın bu çığırtkan bilinçi bir şekilde doğruyu saptırma çabasına karşılık arkasında duran Haçlı torunlarına yani Dünya’ya, BAŞKURT, BOZKURT evlatları ile 12 adayı temsilen 12 grup ve 81 ili temsilen her grubu 81 Bozkurt ve Asenadan oluşturarak mesaj göndermiştir.

Dünya ve içimizdeki hayin satılmış siyasi, satılmış basın, satılmış kalemler mesajı iyi görmeli ve anlamalıdır. Türk artık ayağa kalkmış ve dünyaya nizam gelmedende durmayacaktır. Atatürk’ün miras bıraktığı ömrünün yetmediği “Allah nasip eder, ömrüm vefa ederse Musul, Kerkük ve Adaları geri alacağım. Selanik dâhil Batı Trakya’yı Türk Hudutları içine katacağım.” sözlerini yani eksik kalanı TAM edeceğiz İNŞALLAH…

Bana göre BAŞKURT MHP Lideri Devlet BAHÇELİ dünyaya, biz vatan için dün olduğu ğibi bugünde Şehit olmaya hazırız. TÜRK ordusu ayaktadır… ORDUMUZ gibi BOZKURT ve AASENALAR’da ayakta ve savaşmaya hazırdır. Biz hasret çektiğimiz eksik kalan hasletlerimizi tam etmeye Musul, Kerkük ve Adaları geri almaya, Selanik dâhil Batı Trakya’yı Türk Hudutları içine katmaya hazırız. Çok kaşınmayın Dünyada yeniden harita çizmek sınırları belirlemek zorunda kalırsınız. Demiştir.

Karaca Hasan

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.