DOLAR 16,7832
EURO 17,4971
ALTIN 974,661
BIST 2443,77
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C

19 Mayıs 2022 Her Yer Kanrevan

19.05.2022
A+
A-

19 Mayıs 2022 Her Yer Kanrevan

Gecenin derin uykusunu korkunç bir patlama böldü irkilmeyle uyandık dışarı çıktığımızda oturduğumuz binanın yarısı yoktu, her taraf yıkılmış heryer kızıl kıyamet kan, çığlıklar kulakları tırmalıyor, acıları feryatları yedi kat göğe çıkıyordu. Öyle bir mahşeri geceki bombalar tepelerden yağıyor, sadece İstanbul değil ülkemin dört bir yanı yedi düvelin saldırıları ile inliyor, oluk oluk masum kanı akıyordu….

Ya içimizdeki hainler o içimizde bolluk bereket içinde yaşayanlar fırsati görev bilmiş bombaların yapamadığını nokta atışları ile tam ediyorlar… Bildikleri vatan sevdalısı Türk bacılarını analarını, cocuklarını kurşundan geçiriyor. Hiç birimizin göz yaşına acısına bakmıyorlardı. O demokrasi çıkığırtkanlığı yapanlar özgürlük naraları atanlar, ekonomi kötüye gidiyor diyenler anında saf değiştirmiş… Düşmanların saffında Türk Budunlarına evlatlarına, beşiktekilere, hamile kızlarımıza ateş ediyorlardı.

Mahalle, mahalle ilçe, ilçe vatan sevdalıları bu acılar içinde bir araya gelmeye çalışıyor ellerinde hafif silahlarla direnmeye çalışıyordı.

Ancak yetmiyordu güçleri yetmiyordu….

Doğu, güneydoğu, batı, akdeniz, karadeniz bölge bölge düşüyordu. Tüm köprüler yıkılmış barajlar parçalanmış elektirik su kesilmiş, Bankalar istila edilmiş, Merkez bankası basılmış devletin tüm varlığına el konulmuşdu. Ben Türküm diyen kim varsa öldürülüyor yaşama nefes alma hakkı tanımıyorlardı. Millet esir düşmüş para bitmiş Bankalara el konulduğu ve tüm sistem çötüğü için Türk milleti açlığa teslim olmuş hiç bir dünya ülkesi yardım etmiyor etmediği gibi ateşe körükle gidiyor dünya gözü önünde yeniden bir TÜRK soykırımı yapılıyordu.

Ülkemde kimse Türkçe konuşamıyor, Ezan sesleri susmuş, Cuma namazları kılınmaz olmuştu, Çünki esir ve özgürlüğü elinden alınmış bir milletin Cuması olmazdı. Millet umutsuzlağa kapılmış öyle bir zulüm tarihde bile görülmemişti. Binlerce yıldır bekledikleri fırsatı yakalayan Haçlı artıkları Binlerce masumu Babalarının Analarının önünde öldürüyor, Analar babalar Evlatlarının parçalarını etrafdan toplamak zorunda kalıyorlardı. Binlerce Türk balası tecavüze uğruyor kan donduran görüntüler yüzünden insanlar aklını kaybediyor çoğu acizlik içinde kendi canına kıyıyor intahar ediyor.

Ne ekonomik sıkıntı derdi kalmıştı, ne zam derdi, nede demokrasi naraları atan teröristleri savunanların naraları kalmıştı. Zalim oyunlara kanan Türk milleti bu sefer bedelini çok ağır ödemişti ve artık Türk devleti ve Toprakları Kalmamıştı. Ve Türk develetinin yıkılması ile Türk devletleri ve mazlum devletlerde istila edilmiş aynı sonla yeryüzünden silinmişti. Aynı Osmanlının yok edildiği gibi 19 Mayıs 1916 işte böyle bir hal ve ahval içinde yaşanmıştı ve tekrarıda yukarda ön gördüğüm bir cinnet ortamında olacaktır.

Başkurt Devlet Bahçeli Beyimin dediği gibi ortada bir Devlet kalmaz ise neyin siyasetini yapacağız.

Evet yukarda ifade etmeye çalıştığım, Türk milleti bir hata daha yaparsak, çevremizde başlayan savaş ile yıllardır kendi sınırlarımızda verdiğimiz Terörle olan mücadelemiz kırılma noktasına gelmiş ve 2023 benim fikrimce varolma yok olma senesi olacaktır. Her yüz yılda dünya düzeni yeniden dizayn edildiği ön görüldüğüne göre bizi zayıf düşürmek adına ülkede oynan oyun her ne pahasına olursa olsun milli yani Başkurtun büyük bir özveriyle millet desteği ile 2016’da kurduğu Cumhur ittifakını bozmak iktidarı yıkmak ve zihnini satmış bir iktidarı ülkenin başına getirerek teknolojik ve savunma alanındaki gelişmelerin önünü kesip Türk devletini bir savaşın tarafı yaparak savaşa sokmak ve yeniden krizler, yeniden çekişmeler yeniden darbelerle dolu bir ülke ortaya çıkarıp Türkiye Cumhuriyetini bir Suriye bir Irak ve bir gaza gelmiş Ukrayna gibi savaşa sokup parçalamak yok etmektir.

Böyle bir ülke görmek istemiyorsak milli olana sahip çıkmak zorundayız. Yalan yanlış ekonomi çığırtkanlarına inanmadan, gerçekeleri görerek Allaha sığınmak gerekir.

Bu topraklarda hiç kimse acından ölmemiştir. Hiçbir sıkıntı sonsuza kadar sürmez bunuda iyi biliriz mücadele ile sabırla herşey çözülür. Daha zengin daha güçlü daha güzel bir ülke emekle sabırla çileyle yapılabilir eksikler tam edilebilir.

ANCAK HAİNE BENLİĞİNİ FİKRİNİ VE İRADESİNİ SATMIŞLARA İNANIR VE TERCİHİNİ O YÖNDE YAPARSAN.! NE EKONOMİ, NE ÖZGÜRLÜK, NE HUKUK, NE ADELET KONUŞACAK, NEDE İŞÇİ MAAŞINA ZAM, NEDE EMEKLİ MAAŞINA ZAM İSTEYEMEZSİN.

ÇÜN Kİ, VATAN ELDEN GİDERSE MÜCADELE EDECEK CANINDAN BAŞKA HİÇ BİR ŞEYİN KALMAZ”.

Karaca Hasan

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.