Dolar 32,2771
Euro 34,9434
Altın 2.411,66
BİST 10.165,52
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 32°C
Açık
İstanbul
32°C
Açık
Per 30°C
Cum 25°C
Cts 28°C
Paz 28°C

Mevzu Vatan için Demokrasi ise Hepimiz İhanet için Demokrasi ise Hepiniz

12/06/2024 01:28 | Son Güncellenme: 12/06/2024 01:30
A+
A-

Mevzu Vatan için Demokrasi ise Hepimiz İhanet için Demokrasi ise Hepiniz

 

Mevzu Vatan için Demokrasi ise Hepimiz Mevzu Vatana İhanet için Demokrasi ise Hepiniz yok hükmündesiniz bedeli mutlak ödetilecektir.

Başkurtum Devlet beyim, Milliyetçi Ülkücü hareketin Bile Lideri Devlet Bahçeli bu haftaki konuşmasında Demokrasi ve ihanet demokrasisi hakkındaki milli duruşu tarihi bir ders niteliğinde açıklamıştır sözünün üstüne bizim söz söyleme hakkımızda yoktur haddimizde. Sadece gönlümüzdekini kaleme dökmektir niyetimiz.

Uzun zamandır yazamıyordum eee rızk nasıl nasip işiyse yazmak çizmekte nasip işi Mevla’m bize nasip etmedi ki bugüne nasipmiş.

Demokrasi büyülü kelime ve tamamlayıcısı İnsan Hakları bu iki kavram ihanetin dilinde acıtasyon devletin dilinde rahat yaşam adalet ve insanı rahat yaşatma çabasıdır. Töre derki İnsanı yaşat ki, Devlet yaşasın. İnsan olmaz ise Devlet olmaz Devlet olmaz ise insan varlığı özgürlük ile değil esaret ile devam eder. Ve esir olan milletin Cuma’sı da olmaz kısaca Türk Milleti ve İslam bütünlüğünü koruyamaz.

Başbuğ Alparslan Türkeş beyin ülkümüzü açıklarken dediği gibi “TÜRKLÜK BEDENİMİZ İSLAMİYET RUHUMUZDUR RUHSUZ BEDEN CESET OLUR.”

Demokraside yumuşamayı yanlış anladınız. Biz Türk milletinin ve devletinin huzuru, birliği dirliği için yumuşama dedik. İhanet, fitne, terör sevicileri ve teröristler için yumuşama demedik. Sizin Bölücülere olan zaafınız yüzünden ülkeyi zora sokacak hal ve hareketlere karşı yumuşama demedik. Siz tamamen yanlış anladınız, otla samanı hiç ayıramadınız bunu da karıştırdınız… Ayrık otları mutlak temizlenecek.

Türk milleti asırlar boyu özgürlüğü için savaşmış millet olma şuurunu benimsemiş ve devletini bayrağını seven sayan, ırkı, milliyeti, dini ne olursan saygı duymuş sofrasında da vatanında da hoşgörü göstermiş birlikte yaşamış ve hiç bir zaman zorbalık etmemiş aşağılayamamış ve adalette tarafsız olmuştur. Türk töresine, devletine, bayrağına saygı gösterene saygı göstermiştir. Ne zamana kadar, bölmeye, fitneye ve ihanete teşebbüs edene kadar.

İşte bu noktada şunu iyi anlamak gerek bizler Devletimizden Türk milletinden tarafız ve devlette kanunları ile devletin bütünlüğünden yana, taraftır ve böyle de olmalıdır. Adalette ise tarafsızdır. Renk ırk din dil gözetmeksizin kanun önünde tarafsız adalet sağlamak ve hakkı olana hakkını vermek adaleti yerine getirmekle yükümlüdür.

Ama Adalette tarafsızlık Millet huzurunu, koşulları içindeki düzeni seçimlerde huzurlu ortamı sağlamak görevlerini yerine getirirken vatana ihaneti, hainlerin bölücü hedefleri doğrultusunda seçime girerek seçildikten sonra belediyelerden Türk bayrağını indirenleri, Cumhurbaşkanının resmini indirmelerini terörle iltisaklı oldukları mahkemelerce ve delillerle kanıtlanmışların ihanetine sözüm ona demokrasi ve insan hakları gibi büyülü kelimelerle üstünü kapatmalarına seyirci kalmaz kalamaz. Başkurt Devlet beyimin dediği gibi, teröristle vatan evlatlarımızı, şehitlerimizi yan yana getirenlerin demokrasi kisvesi ile karşılaştırmaları ne kadar bedbaht ve abes tiraji komik bir durum ise  bu terör sevicileri ile demokrasi adı altında seçilmiş kişilere yapılanları adaleti demokrasi ve eşitlik insan hakları kisvesinde göstermeye çalışıp acıtasyon yapmaları o kadar haince bir davranıştır.

Zaten anlamadığım bizim anayasamızda nasıl bir açık vardır ki, bu kişiler aday gösterilebilir. Bu nasıl bir açıktır ki, bunlar bilindiği halde bu kadar konuşturuluyor. Evet devletin Anayasasında ciddi açıkların olduğu bellidir ve bugün bunları yaşıyoruz. İşe girerken temiz kağıdı aldığımızda sicilde çıkacak en ufak bir şeyde işe alınmazken bizler. Devletin kurumlarına seçilirken ve hatta cezaevinden bile cumhurbaşkanı adayı ve Belediye başkanı adayı olabiliyorlar. Hiç unutamıyorum bir seçimde İstanbul’da ceza evinde yatan bir terörist sevici hatta teröristin seçilip konvoy eşliğinde cezaevinden devlete ve Türk milletine meydan okur gibi çıktığını hatırlarım ve ne kadar canımın yandığını unutamam. GEREKEN YAPILSIN ANAYASA DEĞİŞSİN bırakın seçilmeyi suçlu bulunmayı mahkeme kararı var mı, yok mu, verilmiş mi, verilmemiş mi, sonuçlarını ihanetle ilgili terörle ilgili yüz kızartıcı bir suçla ilgili soruşturma geçirmiş olması bile aday olmasına engel olmalı. Yani mevzu başlamadan bitmelidir.

Karaca derki; DEVLET TÜRK MİLLETİNDEN, TÜRK VATANDAŞINDAN TARAF, ADALETTE TARAFSIZIR.

Ancak adalet tarafsızlığını muhafaza ederken! ihanet, terör, yüz kızartıcı suçlarda devletin bölünmez bütünlüğü ve Milletin ırz, namus ve huzurundan taraf kullanır. Ve gerekeni yapar. Adalette demokrasi ve insan hakları maskesi sökmez. Seçimle gelen bölücü,terörist ise demokrasi sökmez. Görevden alındığında insan hakları maskesi sökmez. Kimse devletin gözünün içine baka baka ihanet yapamaz çünkü devlet uyumaz. TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ, 16 İMPARATORLUK GİBİ, KAN İLE KURULDU BEDELİ ŞEHİT KANIYLA ÖDENDİ. KİMSE DEMOKRASI İNSAN HAKLARI AYAKLARI İLE BÖLEMEZ BÖLDÜREMEZ.

KARACA Hasan

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.