Dolar 18,6344
Euro 19,6306
Altın 1.077,07
BİST 4.962,97
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Çok Bulutlu
İstanbul
13°C
Çok Bulutlu
Pts 13°C
Sal 12°C
Çar 14°C
Per 15°C

Umutlarımız var bizim binlerce yıl öteden miras… Söndüremezsiniz

01/05/2022 23:49 | Son Güncellenme: 02/05/2022 12:30

Umutlarımız var bizim binlerce yıl öteden miras… Söndüremezsiniz

Ölümü öldüren Türk milletini açlıkla umutsuzlukla korkutamazsınız. Bizlere binlerce yıl öteden gelen yeminimiz var”Biz bu yoldan dönersek. Gök girsin kızıl çıksınla” başlayan dünyaya adalet getirmeyi ülkü edinen ilahi kelimetullah davası için ant içen, Türkün hükmünü kızıl elma Turan ülküsü ile getirecegiz diyen yeminimiz var bizim. Ergenekondan Bozkurt rehberliğinde çıkan, Oğuz boyları ile hüküm süren Selçuklu ile nizam sağlayan. Osmanlı ile yedi düvele adalet getiren, en zor şartlarda bir Yörük kıl çadırın ocağı tütüyorsa korkmayın diyen, Türk ve islam ruhunu “Türklük bedenimiz İslamiyet ruhumuzdur Ruhsuz beden Ceset olur diyerek 21.yüz yılın geçmişden gelen emanetini yeniden canlandıran mirası bugünlere getiren Atası Türk başbuğlarımız var bizim… O emaneti yaşadığımız yüz yılda teslim alan Ateşten gömleği giyen 2022 yılının BAŞKURTU Lider Devlet Bahçeli Bilge Liderimiz var bizim.

Bizim “Benim çocuğum Anasız büyür vatansız büyüyemez” diyen Türk anası, analarımız var. Türk devletinin varlık yokluk mücadelesi verdiği dört yanımızda resmen terör ön resimde, arkada yedi düvelin Türk düşmanları ile savaş verdiği şu günlerde beka mücadelesi verirken açlıkla korkutan gündemi ısrarla ekonomik sıkıntılarla meşgul etmeye çalışan verilen mücadeleyi gölgeleyerek açlıkla korkutmaya çalışan bir muhalefetimiz var bizim. Geçmişde yaptıkları gibi ülkemi yıkmaya çalışan terör unsurlarının siyasi kollarını özgürlük isteyen sanki ortada bir özgürlük kısıtlaması varmış gibi bölücülük yapanları destekleyip binlerce şehidimin elinde kanı olanları siyasi temsilci gibi göstermeye çalışanlar var benim ülkemde…

Gündemde olan teknolojik gelişmeleri, savunma sanayideki çalışmaları küçümseyerek önünü kesmeye çalışanlar… 2016 öncesi şehirlerimizde patlayan bombaları, öldürülen sivilleri unutturarak ülkemde terörün belini kıran operasyonların haklılığını ekonomik kriz, açlık var diye unutturmak isteyenler var… Köşeli masaları sırf egoları yüzünden kimin nerede oturacağını kararlaştıramayan benlik hırsları yüzünden yuvarlak masaya çevirip artı bir gizli ittifakları ile mevcut iktidarı yıkmak için gerçek düşmanları unutturup ekonomik krizden kurtaracaklarını idda eden bukalemunlar var ülkemde… Biz biliriz ki sıkıntılar biter fırtınalar diner ve güneş yeniden doğar doğduğunda ise elimizde vatan toprağı kalmadığında bırakın özgürlük hakkını nefes alacak bir hakkınız özgürlüğümüz bile olmaz. Türk aç kalır ancak Devletsiz ve Topraksız ve esaret altında yaşayamaz.

Hal ve ahval bu haldeyken bayramlarımızı karamsarlıkla gölgelemek isteyenler bizim ülkülerimizi umutlarımızı hayallerimizi elimizden almaya çalışıyor. Ama unutulmasın ki, Türk ve müslüman iman etmiştir umudunu yitirmez Türk Allaha iman etmiştir Allah bizimle beraberdir. Ve Allah inanlar ile birliktedir. Bize geçmişi her dönem unutturup günün ahvalini yaşatmak istediniz. Biz unutmadık Selçuklu’nun nasıl yıkıldığını, Osmanlı’nın nasıl parçalandığını, Türkiye Cumhuriyeti’nin tek liderli dönemi yani Atatürk’ün liderliğinden sonraki döneminde de çok denediler. Parlementer sistemin tüm zafiyetlerinden faydalanarak binlerce kez zafiyete uğratım yasaların çıkmasını engellediler, ihtilaller yaptılar, fitne soktular Türk büyük elçilerini Şehit ettiler Asala ile Dünyayı bize zindan etmek istediler.. Takkeci sahte imamlarla fetöcülerle ülkeyi ele geçirmek istediler, teröristle mücadele yerine müzakere ettirdiler. Ne zaman ki bıcak kemiğe dayandı 2016 kahpe iç savaş kalkışması vuku buldu… Türkün refleksi Ülkücü Milliyetçi hareketin ve Türk Dünyasının Başkurtu ayağa kalktı ve devletimin, hükümetin yanındayım bu hain kakışmayı kabul etmiyoruz diyerek ülkenin kötü gidişine dur dedi. Düşmanlara bozkurtun pençesini vurdu…

İşte o geceden sonra şehirlerimizde patlayan bombalar sustu teröristler hendeklere gömüldü terör bataklığını sınır ötesinde kurutmak için sınır dışı operasyonlar başladı fetö terörünün devlet içindeki hücreleri tek tek yok edildi, edilmeye devam ediyor.

Ve sonrası Başkurt yeni sistem dedi. Cumhurbaşkanlığı hükümet sitemi milletin desteği ve oyları ile kabul edilerek tek başlılık geliştirilmiş Türk töresinin yönetim sistemi meclisi yani otoğı ile milletiyle kavuşturdu. Mevcut hükümetin 2016 itibari ile devlet refleksine uyması ile hadisiz söylemler ile mücadele başladı “gravatlı terörsitlerle” olan mücadele ise meyvelerini vermeye başladı. Türk devletine hakaret eden, terörle bağı olan hiç kimseyi affetmedi ve dokunulmazlıkları kaldırdı. Parmaklıklar arkasına attı. Atmaya da devam ediyor.

Bunlar kolay olmuyor bizim görmediğimiz mücadele devam ediyor… Ama emri dışardan alanlar bu güçlenmeden rahatsız olduğu için Türk milletinin yüzünü iyi gelişmeleri görmesin diye sözüm ona karanlığa çevirip elektiriksiz kaldıklarını idda ediyolar. Bir tarafdan geceliği binlerce tl olan otellerde kalanlar mağdur edebiyatı yapıp. Türk devletinin ekonomik kazanımlarını savunma sanayi ve teknolojik atılımları karanlık yüzleri ile karartmak ve milleti cambaza bak diyerek umutsuzluğa düşürmeye yapılanları karartmaya çalışıyor.

Türk milleti bu oyunlar binlerce yıl gördü 1938den bugünede Türkiye cumhuriyeti devleti olarak gördü ve biliyor. Siz ne kadar şer suratlardan particikler kursanızda, ne kadar acıtasyon yapsanızda 2023 lider ülke Türkiye ülkümüzden bizi caydıramayacaksınız.

2022 Türk milletinin ekonomik kalkınmanın meyvelerini göreceği yıl olacağına inanıyorum. Ekonomi terörüne odun taşıyan zincir marketlerinin de hesabını göreceğine en ufak bir şüphem yok. 2022 Türk milletinin mağduriyetlerinin bitirileceği yıl olacağına inanıyorum. Çünkü önce Allaha sonrada Allah Başkurt Devlet beyime uzun ömür versin ömrünü vatanına milletine adamış liderime güveniyorum. O hiç boş konuşmadı yalan söylemedi yapamayacağı hiç bir sözü vermedi. İnlerine gireceğiz dedi girdik. Şimdi maduriyetleri ortadan kaldıracağız diyor….

Türk milleti Ramazan bayramın kutlu olsun. Umudunu yitirme Türk ve müslüman uyanık olmak zorunda aynı oyuna iki defa gelmez. Ancak biz çok geldik kurulan tiyatro sahnelerine çok kandık. TİTRE VE KENDİNE DÖN. 2023 de dünyaya ve Türk düşmanlarına bir ders ver. Yeniden dünyaya nizam veren mazluma ağabey, zalime hasım ol… ki, Dünyaya nizam gelsin.

Karaca Hasan