DOLAR 7,9191
EURO 9,4489
ALTIN 461,939
BIST 1330,57
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 15°C
Parçalı Bulutlu

Ülkücülerin öznesi her daim fark yaratmıştır. O yüzden başı diktir.

23.05.2020
A+
A-

Ülkücülerin öznesi her daim fark yaratmıştır. O yüzden başı diktir.

Ülkücülerin öznesi her daim fark yaratmıştır. Gün gelir çıkar için verdiğin tavizler ve yaptıkların Maalesef karşına çıkar ve söyleyecek sözün olmaz. Sen doğru ol Allah yardımcıdır.

Ülkücüler Türk tarihinden feyz almış İslam tarihi ile ruh bulmuş yarım asır önce kurulmuş 5 bin yıllık bir davanın Piri Ahmet Yesevi ocaklarında pişmiş ve siyasi araneda Milliyetçi Hareket Partisi olarak ete kemiğe bürünmüş saf kan TÜRK iradesidir. Türkçüdür, Türk Milliyetçisidirler.

Özlerinde Türk olmak ve ülkülerinde hak yolunda dosdoğru olup Kızılelmaya, Turana ulaşma ülküsü vardır. Ve bu yüzdendir ki yarım asırlık Cumhuriyet tarihindeki varoluşlarında her daim sınanmış, denenmiş, çileye tabi tutulmuş, tabutluklarda işkence görmüş, idam sehbalarında ŞEHADET şerbeti içmişlerdir.

Özlerinde Vatan Millet sevdası olan ülkücüler çıkar dünyasında doğruluklarından taviz vermedikleri içindir ki, yıllarca Türk milletine kendilerini anlatmakta, bu faşist ve kapitalist düzende ve satılmış kalemlerin yüzünden başarıyı tam manası ile sağlayamamış ve iktidar olamamışlardır. Çünkü Maalesef yaşadığımız düzende, yakın geçmiş tarih bize şunu göstermiştirki birilerine yanaşmadan bir yerlere dayanmadan iktidar olmak mümkün değildir ki, bu Maalesef seçim sandıklarınada yansımıştır.

Malesef çıkarı olmadan hiç kimse bir siyasi oluşuma yanaşmamaktadır. Ve hatta gençlerimiz askerden geldikten sonra dünya telaşına düşüp şunu söylemişlerdir, yıllarca partiye hizmet ettikde ne gördük. Ekmek nerdeyse ben orada koşturacam en azından iş aş ekmek veriyorlar diyerek özünden uzaklaşmış ve hatta çıktığı kabuğu beğenmeyerek kimileri düşman kesilmişlerdir, inandıkları davanın partisine. Çok görmüyorum hayat cesurları sever herkez çileye tabi olamaz.

İşte bu yüzdendir ki özü doğruluk olan Türk milletinin çıkarlarından başaka bir ilkesi olmayan ülkücülerin dava partisi siyasi temsilcisi MHP, hiç bir zaman tek başına iktidar olamamıştır.

Diyceksiniz ki neden yazıyorsun bunları?

Bunları yazıyorum önce inandığım davamı bilmeyen varsa bilsin ki yazacaklarımı anlayabilsin yada Kelamı veren Allah bize anlatma gücü verdiği ifadelerle anlatabilelim diye ifade ettim.

Atatürk den sonraki Türkiye’de ki siyasi arenada hep bir yerlere yanaşanlar dedimya “yanaşmalar çıkar için dostluk kuranlar bir yerlere geliyor” işte onlar bu ülkeye lider yapıldı. ABD eski dişişleri bakanlarından bir, ismini hatırlamıyorum. Bir açıklamasında “ biz kendi ülkemizde hainleri yaşatmayız asarız. Ancak başka ülkelerin hainlerini kendi ülkelerinde kahraman yapar ve ülkenin başına yönetici yaparız” demişti… ifadeler farklı olsada demek istediği aynen bu idi.

Türk milletini çıkarlarını savunduk, Atatürk; “Kominizmi gördüğünüz yerde başını ezin demişti”, Başbuğ Türkeş kominizme savaş açtı. Türkçü diye tabutluklara konuldu, idamla yargılandı sürüldü sürgün yedi. Türk milletinin çıkarlarını düşündüğü için siyasi yasaklı olup yine idamla yargılanıp bozkurt evlatları idam sehbalarında asılarak şehit edildi. Medya ve yardakçılar yüzünden, kurtçular bunlar ne anlar siyasetden devlet yönetmekden diye milletin gözünden düşürmek istediler ve kısmen başardılar hep baraj altı kaldık. Ama Allah var! gün geldi solcu yazar gazeteci dediki “İyiki ülkücüler var”

Başkurt Devlet bey yıllarca ihanete karşı durdu. Gün geldi bankalar hortumlandığı bir dönemde sol parti ile vatan ve milletin geleceği için kualisyon kurdu, bankalar yasasını çıkardı BDDK’yı kurdu, gidişatı beğenmedi oyunu gördü DERVİŞİ devirdi seçime götürdü sineyi millete döndü ama yine millet anlamadı baraj altı bıraktılar. Millet sonra anladi ki Ülkücüsüz meclis olmaz ilk seçimde tekrar meclise seçtiler ve o gün bugündür doğruları millete anlatıyor Başkurt Bevlet bey. Ve gün geldi muhterem efendilerinin hainliğini söyledi dinsizlikle suçalandı ama, asla doğruluğundan vaz geçmedi. Ve gün geldi ölülerden medet umanlara ölülerden medet umacağına adamlarının başına gel oy’unu ver. sahip çık adamlarına dedi yine anlamadılar. Çözüm dediler, terörle masaya oturulmaz dedi. Herşeye hayır diyor diye tepki koydular. Dini siyaset karıştırmayın dinle siyaset olmaz Allah ile milleti kandırmayın dedik meramımızı anlamadılar, ülkücüler dinsiz fatiha’yı bile okuyamaz dediler.

Her dediğinde haklıydı Başkurt ve Ülkücü bozkurtları, 15 Temmuz 2016 geldi.! Başkurt Ayağa kalktı ve bu İhanet kalkışmasının karşısındayız dedi ihanete bozkurt pençesini vurdu. Türk güvenlik güçleri asker polis vatan sevdalısı kim varsa direniş gösterdi tüm fetö terörist hainleri derdest edildi. İşte o günden sonra Başkurt masaya elini vurdu Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini kurmak için, Cumhur ittifakı için çağrı yaptı ve kuruldu anayasa değişikliği için maddeler koydu tartışıldı ve bugünün Cumhubaşkanlığı hükümet sitemi Milletin teveccühü ile kabul edilip yürülülüğe girdi.

Ve sonrası malum hendeklere teröristler gömüldü, muhterem oldu terörist ve tüm kurumları deşifre edilip tutuklandı.

“Sadece bir kolu hariç oda “Siyasi kanadı” gravatlı siyasetçi ve brokratlara hala dokunulmadı…

İşte kısaca ülkücülerin öznesi asla doğruluktan ve Devletin kuruluş amacından sapmayan ülkücüler her daim Türk milletinin çıkarlarını korumuştur. Bazıları gibi halklar kardeşlik diyenlerin bölücülük yaptıklarını, MİLLET ile halklar arasındaki farkı göremeyenlere rağmen kaybedeceğini bile bile ALLAH BİZİMLEDİR diyerek doğrularından şaşmadılar.

Ve bugün geldiğimiz nokta İzmir’de Camilerde Çav bella şarkısını çaldılar ortalık ağa kaltı… ki Camiler kutsiliyetimizidir dokundurmayız sözünede katılıyorum. İslamiyette hiç bir inanışa zorlama yoktur, İslamda zorlama yoktur. “Senin Dinin Sana, Benim dinim Bana” dusturu ile her inanışa saygı duayarız.

Ancak gün geliyor yediğin hurmalar karşına çıkıyor ve birilerine konuşma hakkı doğuyor.

İşte tamda bu noktada CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlunun söylediği sözler manidardır. Kılıçdaroğlu, “Cami minaresinden ‘dombra’ çalınmasını da biz kınamıştık. O gün sesi çıkmayanların bugün bize söyleyecek tek bir kelimesi dahi olamaz.” ifadesini kullandırırsın.


Biz dün camilere siyaseti karıştırmayın diyorduk. KILIÇDAROĞLU dediki, sende domra çalmasaydın bize söz söylemey hakkın yok.. der Çok şükür Bozkurtların duruşu her daim netti… Herkesin bir gün MHP ve Ülkücülerle yolu kesişir. Biz dosdoğru giderken bozuk saat misali günde iki kez doğruyu gösteren saatlerde bunun farkına varmalıdır. Malum CHP de bir dönem Cumhurbaşkanı adayımız desteklemişti!


HAZIR SİYASİ ETİK YASASI ÇIKARIRKEN ŞU SİYASİ GRAVATLI TERÖRİSTLERİDE (fetöcü) AÇIĞA ÇIKARIN ARTIK…


KARACA Hasan

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.