Dolar 17,9651
Euro 18,2714
Altın 1.020,76
BİST 2.983,31
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31°C
Açık
İstanbul
31°C
Açık
Cum 31°C
Cts 30°C
Paz 30°C
Pts 29°C

Türkiye’de Kuklalar Kıblesizler dönemi bitti

A+
A-
16/12/2019 02:55

Geçmişi karanlık, kıblesiz insanların Türkiye’nin geleceğine bir faydası olmayacağı gibi. Geldikleri noktaya diyet borçları ile gelenlerinde Ülke geleceğinde tam manası ile hizmet edemeyecekleri kesin ve nettir.

Türkiye’de Kuklalar Kıblesizler dönemi bitti

Osmanlının Çöküşü ve Cumhuriyet dönemi ile birlikte “Atatürk’ten sonra ki dönem” ve 15 Temmuz 2016 ‘ya gelene kadar ki o hainlerin kalkışma gününe kadar ki dönem Kukla ve kiralık beyinler tarafından yönetilmiştir.

Türk Devletini Milli düşünen Milli bakan, Milli okuyan beyinler yürekler yönetmelidir.

Ama Maalesef yıllardır hep ipi birilerinin elinde olan beyinler yönetmiştir, Türk topraklarını. Ve bu durum Türk corafyasınıda etkilemekte ve zayıf olan Türk devletlerini Türk toplumunu hezimete uğramaktadır. Bu durum en çokda Doğu Türkistanı etkilemekte ve Çin zulümü her geçen gün dahada şiddetini artırmaktadır. İslam dünyasınında karekterden yoksun Allahın nizamından uzaklaşması Güçlü bir birlikteliği sağlayamamaktadır. Geçmiş yüzyıllarda olduğu gibi İslam Türk milletinin yeniden ayağa kalmaksını islam sancağını yeniden dalgalandıracak liderini ve rüzgarı beklemektedir. İlahi kelimetullahı yeniden dünyaya nizam veren rehber yapmak için TURAN birliği yani KIZILELMAYI beklemektedir. İslamın yeryüzünde yeniden rehber olması Türk birliğinin kurulması güçlü bir Türk ordusu ve güçlü TÜRK İLİM BİLİM VE TEKNOLOJİSİYLE mümkündür. Bunun için önce Türk Devletinin iri diiri ve birlik içinde olması şarttır.

Evet ülkemiz uzun zamandır çarpık seviyesiz ve emiri dışardan alanlar tarafından yönetilmekteydi. Malesef ekonomimizde pek iyi durumda değil. Evet ülkemizde vatan sevdalıları horlanmakta ve bir çoğumuz maddi sıkıntılar içinde ayakta kalma mücadelesi vermekte ve bu yüzden sesleri gür çıkamamaktadır. 80 öncesi verilen mücadelede binlerce Milliyetçi Ülkücü şehit verdik bir an olsun ahh demedik vatan sağ olsun dedik. Mevzu Vatansa gerisi tefferruattır dedik. Sineyi millete döndük. Vatansızlar Devletini haçlı torunlarına şikayet ederken biz Devletimiz sağ olsun dedik. Bu süreçte Uçak fabrikamız kapatıldı yerli otomobil ürettik benzini bitti diye üretime geçilmedi.

Neden?

Gelişmemiz ekonımik özgürlüğümüz olmasın baronlara bağlı kalalım diye… Yakın tarihimizde onlarca bilim adamlarımız katledildi buna göz yumuldu…

Yeniden yükselen milli şuurun önünü kesmek için yeni oyunlar oynandı, Ülkücü Milliyetçi Hareketin önünü kesmek adına Kıblesiz olduklarını söyleyen İP liler çıktı MHP içinde kazan kaldırdılar Başkurtu devirmek ve MHP’yi ele geçirmek istediler tutmadı. Sonra adına İyi dediler parti kurdular neymiş ülkücülüklerini yaşayamıyorlarmış! Sonra gittiler ülkücüyüz dediler! CHP den vekil devşirmesi ile partiyi ayağa kaldırdılar arkasından CHP ile masaya oturdular CHP ve arka odalarda hdpkk ile anlaşarak seçime gittiler yine istedikleri olmadı… Sonrasımı TÜRK, 15 Temmuz ile titredi. Devlet Titredi ve ayağa kaltı… MHP lideri Başkurt Devlet BAHÇELİ şartsız beklentisiz vatan için karşılıksız destek verdi. Krizler Meclisine yeni nizam getirdi Anayasa değişikliği ile TÜRK TÖRESİNE VE KÜLTÜRÜNE uygun bir Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini uygulamay koydu ve Türk milletine sundu Türk Milleti bu titreyişi gördü ve onayladı.

Şimdi ise oyun üstüne oyun kuran okyanus ötesi şaklabanlar Kuklalığını ispatlamış ve biat ettiği yer kanıtlanmış kendi başına düşünemeyen bir KUKLAYA parti kurdurarak ülkede yeni bir oyunun perdesini açtılar….

Neden?

15 Temmuz sonrası gelen yeni yönetim sistemi meclis kırizlerine son verdiği için.

AK partinin devletten taraf yapmış olduğu seçim ile güçlenen devlet yapısını AK partiyi zayıflatarak MHP’yi de milletin gözünden düşürerek Devleti ele geçirmek için.

Bende diyorum ki siz ne yaparsanız yapın Ülkücüler ve ülkücülerin Başkurtu lider Devlet Bahçeli olduğu sürece bu hırslarınıza ve hedeflerinize kavuşamayacaksınız. Dün olduğu gibi Ülkücüler yine çileye tabidir. Dün olduğu gibi ülkücüler yine Devlet varolsun Vatan sağ olsun diyecek ve diyor.

Başkurt ülkücülerin çektiği sıkıntıları görüyor ama biliyoruz ki Devlet olmadan Özğür yaşanmaz aç yaşanır ama Devletsiz yaşanmaz diyerek yine VATAN sağ olsun diyoruz.

Beni okuyan kaç kişi var bilmiyorum, ancak diyorum ki, Türkiye Cumhuriyetinin ayakta kalması ve Güçlü devlet olması için Milliyetçi Ülkücü çoğunluğu olan bir Meclis ve Ülkücü Milliyetçi Bir Cumhurbaşkanı ŞARTTIR.

Geçmişi karanlık, kıblesiz insanların Türkiye’nin geleceğine bir faydası olmayacağı gibi. Geldikleri noktaya diyet borçları ile gelenlerinde Ülke geleceğinde tam manası ile hizmet edemeyecekleri kesin ve nettir.

Kuklalar dönemi bitmiştir. Ancak son karar yine Türk milletinindir. Bugün olmasada yarın seçim belirleyecektir. Türk devletini çileye tabi olan Milletden başka desteği olmayan, Sineyi her zaman Millete dönen Türk milliyetcisi Ülkücüler, Herkezi yüreği ile kucaklayan sadece haine yüreğinde yer vermeyen MHP ve Ülkücü kadrolar yönetmelidir.

KARACAHasan