Dolar 18,6344
Euro 19,6306
Altın 1.077,07
BİST 4.962,97
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Çok Bulutlu
İstanbul
13°C
Çok Bulutlu
Pts 13°C
Sal 12°C
Çar 14°C
Per 15°C

Solun Parçalanma Oyunu Milliyetçi Oyları almak için

06/05/2021 23:00

Solun Parçalanma Oyunu Milliyetçi Oyları almak için

Soykırımcı Devletin iftirası ve içimizdeki yancılarının oyunları öyle noktaya geldiki Milletin kafasını karıştırmak için her oyunu deniyorlar. Tüm dünya biliyor ki, ABD tam bir soykırımcı ve katliamlarla, kan üzerinde yükselmiş ve bir ırkı yok etmiş kan emiciler tarafından kurulmuştur. Ne kadar birleşmiş milletlerde olsa aslında Amerika kantilam devleti olarak adlandırılmalıydı.Kızılderilileri resmen kafatascı bir zihniyetle katlettiler milyonlarca aileyi hiç acımadan öldürdüler. Ve tarihinde binlerce katliam olan ABD günümüzde de Siyahi vatadaşlarını katlediyorlar. Bu ABD utanmadan Asil TÜRK milletini katliamcılıkla suçlamaktadır. Bu konu hakkında çok söze gerek yok aslında tüm Dünya herşeyi bilip üç Maymunu oynaması ise rezilliğin daniskasıdır. Biz haçlı devletlerinin ne düşündüğü ve ne söylediğine bakmıyoruz çünkü KURT ayağa kalmış ve zamanı geldiğinde gereken cevabı süper güçte olsa verecektir. Bizim sinir uçlarımıza dokunan içimizdeki bize benzeyen haçlı yancılarıdır. Zaten bir tanasi terör sözcüsü siyasi kolu HDPKK’nın söylemleri bizi şaşırtmıyor. Ancak biri Atatürk’ün partisi biri sözde milliyetçiliği yaşayamadığını idda edip KIBLESİZ BİR PARTİ kuran ipsizler ve irili ufaklı yeni kurulmulmuş kıblesizlere eklenen yeni partiler var.

Bu oluşumların hepsinin ortak yönü ise PARLEMENTER SİSTEME GERİ dönmek istemeleridir. Bu yeni kurulan partilerin kıblesizler hariç digerleri sol ve sağ cenahtan doğmuşlardır. Ancak hepsinin ortak söylemeleri muhafazakar sol ve muhafazekar sağ olarak kurulmuş olmalarıdır. Her iki grupta Milli söylemler ve en önemlisi yukarıdada vurguladığım gibi sözüm ona genişletilmiş Parlementer sisteme geri dönme arzularıdır. Bu iki gurup partiler ne kadar farklı görünselerde amaçları AK parti seçmeni üzerinden OY devşirmektir. Özellikle soldan yani CHP’den ayrılıp parti kuran İnce ve Sarıgül Kılıçdaroğlu CHP’sine ne Kadar muhalif görünselerde aynı yolda birbirlerinin ekmeğine yağ sürmektedirler.

Nasılmı?

Şimdi düşünelim 2023 seçimleri yaklaştı hepsi ne diyor Kılıçdaroğlu CHP’si HDPkk ya yaklaşmasıyla suçluyor ve milli olmaktan uzaklaşıyor Atatürk’ün partisi ne hale geldi diye eleştiriyorlar. Fakat nerede birleşiyorlar Geliştirilmiş Parlementer sitemden yana olmaları. Bunu yaparken ne diyorlar CHP Kılıçdaroğlu liderliğinde Atatürk’ün partisi olmaktan çıktı diyorlar. Milli bir duruş gösterip muhafazakar seçmene şirin görünüyorlar. Sarıgül Belediye başkanlığı yaptığı dönem şişli de camilere bedava turlar düzenliyordu ve sempati kazanmıştı Muhafazakarlar tarafından… İnce milli sölemler ile CHP de haksızlığa uğradığını vurgulayarak parti kurdu. Ak Partiden ayrılan Boydan kısa ile Bebek yüzlü piyonlara çok söze gerek yok onların niyetleri açık emir aldıkları yer üzerinden Ak Partiden oy koparmanın peşindeler. Birtek Kıblesiz parti Ülkücüler üzerine oynuyor ancak gören göz için onların milli olmaktan uzak her renkten fikir ve zikirin bir araya geldiği parti olarak kendini kamufile edip Ülkücü oyların peşine düşmüşlerdir.

Bu anlattıklarım üzerinden büyük fotoğrafa bakalım 2023 seçimlerine girildiği bir atmasforde Cumhurbaşkanı adayları çıkıyor. Tahmini olarak cumhurittifakı hariç her parti kendi cumhurbaşkanı adayını çıkardığını varsayalım ve yukarda vurguladığım ön görüler ışığında sağ oyları kaydırmayı başabilirler ise birinci oylamada yüzde elli yakalanmadığı taktirde iki partinin adayı ikinci tura kalacak. Ve Cumhur İttifakı ile Chp adayı ikinci tura kaldığında Cumhurittifakı hariç Tüm Partilerin Ortak söylemi yeni ve eski partilerin ortak paydası neydi! Geliştirilmiş Parlementer siteme dönmek. Ve bu partiler ikinci turda kimin yanında duracaklar sol ve sağ da kurulmuş partilerin hepsi CHP adayı üstünde birleşerek Türk devletinin ayağa kalmasını ve süper güç olamasının önünü kesmek için açıklamalar yapacaklar. Ve sonuç olarak Cumhurittfakını hezimete uğratarak yeniden kausların yönetim şekli olan Parlementer siteme geri döndürmenin yollarını arayacaklar ve istenilen meclis çoğunluğu ve seçimle cumhurbaşkanlığını eline geçirenler geri dönüşün yollarını arayacaklar. Yeniden meclis kavgaların, çıkmayan kararların meclisi olacak. Dışa bağlı piyonların meclisde çıkardıkları krizlere geri döndürecekler. En azından kurulan oyun bu yönde arzuladıkları kurgu bu…

İnancım o ki, Türk milleti bu oyunu bozacaktır. Türk milleti inandığı ve dürüstlüğüne kefil olduğum MHP lideri Devlet Bahçeli beyin sözlerine kulak verecek ve çok yüzlü bukalamunların oyunu TÜRK Milleti Tarafından Bozulacaktır. Ve inancım Odur ki,” TÜRK DEVLETİ ÜLKÜCÜLEŞMİŞ SIRA ÜLKÜCÜLERİN DEVLETLEŞMESİNE gelmiştir. İnşallah cumhurittifakı 2023 yılında meclisi Türk milletinin tercihi ile MHP’li ülkücü milletvekillerinin çogunluğu ile şekillenecek ve Türk Devletin önümüzdeki yüzyılda süper güç olmasının yolu açılmış olacaktır. Türk devleti ve Milliyetçi Hareket Partisi ile Başkurt Devlet Bahçeli bu haçlı oyunlarını bozmaya muktedir o güce sahiptir.

ALLAH ÜLKÜCÜLERİ KORUSUN VE YÜCELTSİN.

Karaca Hasan