DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Parçalı Bulutlu

Omurgasız ABD’nin Terörist Piyonları

Terörist yetiştirdiniz ve üstümüze saldınız. O yetiştirdiğiniz teröristler 11 eylüde sizide vurdu kendi ihanetinizi hatanızı, Ortadoğuya bağladınız islam corafyasına KAN kusturdunuz. IRAK’ı işgal ettiniz kadınlara tecevüz ettiniz… Piyon olarak ortadoğuda yönettiğiniz teöristlerle istediğin ülkede kaus yarattınız kan akıttınız. Tabi mevzu petrol kuyuları olunca kiminle iş yaptığınızın önemi yok… Nede olsa sen yetiştirdin.

Omurgasız ABD’nin Terörist Piyonları

Tarih kibire düşen Tüm İmparatorlukların nasıl parçalanıp tarih sayfasından silindiğini yazar. Kendinden başka güç olmadığını sananların kendi koydukları kuralları çiğneyerek dünya üzerinde kaus yaratarak kan dökenlerinde sonunda hüsrana uğradıkları bellidir.

Bunu en iyi bilen Millet TÜRK milletidir. Çünkü bir çok devleti tarih sahnesine gömmüş ve kendi 16 imparatorluk kurup yıkılması ile tecrübe etmiş bir millettir. Tarihde yok ettiği imporatorlukların aksine Türk imparatorlukları kimse yıkamamış hep kendi içinde ihanete uğramış ve tasması haçlıların elinde olanlar tarafından hançerlenmiştir. İstisnalar olsada genel itibari ile bu böyle olmuştur.

Ancak Türk ölür Vatansız ve özgür olmadan yaşayamaz düsturu tarihe altın harflerle geçmiştir. Ve hep bir vatanı olmuştur TÜRK milletinin.

Tarihsel bu azgınlık günümüzde Milleti olmayan Toplama ve kıyım hatta soykırım yaparak bugünlere gelen ABD bugün yaşadığı bu güç şımarıklığı ile Dünyayı kana bulamakta ve bir çok din mensubu ülkeleri ama özellikle Müslüman ülkeleri birbirine kırdırmatadır. Terörle mücadele kisvesi altında Asya ülkelerinde Terörist yetiştiren ABD sözde teröre karşıyım diye yine terörü kullanarak insan kanı akıtmaktan geri durmuyor. Aynı zamanda İnandırıcılığını yitiren bu toplama milletlerle kurulmuş ABD bugün terörü finans ettiğini hiç gizlemiyor. Binler tır silah veriyor ama teröre karşıyım diyor. Peki bu ABD neyine güveniyor gücüne mi? Olasılık Süper güç olmasına güveniyor peki bu sözde demokrasi budalaları ABD siyah beyaz diye yıllardır kendi içinde Zencilere uyguladığı zorbalığı nasıl açıklayacak. Ya Kızılderelileri nasıl anlatıyorlar acaba Kovboylarla kendine tarih yazan ABD Kızılderelileri topraklarından edip kalanlarıda kendine uydurup asimile etmedimi… Ve idda ediyorum Zenciler bir gün sizi yıkacak…

Aynı ABD PKK YPG ve hatta DEAŞ’ ı kendi finans edip ortadoğunun üstüne salmadımı? Daha geçenlerde bir eski ABD askeri itiraf etmedimi DEAŞ’ı ABD ve yanında bir kaç ülkeiyi söyleyerek kurduğunu özel bir yabancı tv proğramında itiraf etmedimi? Terör örgütü PKK/YPG’nin Suriye uzantısı SDG’nin elebaşlarından İlham Ahmed’i Pentagon’da ağırladığı fotoğraflar medyaya düşmedimi?

Unuttuğun bir şey var ABD, sen Dünyadan büyük değilsin…

Ki Bizde bir söz var “Böbürlenme Padişahım senden büyük Allah var”

…Ve kaç bin yıllık dünya tarihinde helak olmuş milletlerin adı sanı duyulmuyor. Eğer bilmiyorsan lut kavni bir araştır derim.. ve hatta maymuna çevrilen bir millet var onuda bir araştır… Kaynak istiyorsan KUR_AN, ALLAH’ın son kitabına bak ki, bu kitap Yüce mevlanın koruması altında ki tek ve son kitaptır.

Demem o ki ABD ve Tüm haçlı ordusunun günümüzdeki torunları Türk milletini fazla hafife alıyorsunuz. İçimzdeki tasmalı uşaklarınızada güvenmeyin arrtık. TÜRK ayağa kalkmıştır ve oturmayada niyetimiz yoktur. 40 Yıldır bizi terörle oyaladınız ekonomimizi kalkındırmadınız Ucak fabrikalarımızı içteki piyonlarınızla kapattırdınız. Yerli araba Yaptık ürettirmediniz.

Arık yeter omurgasız bir devlet olduğunuzu ispatladınız.

Terörist yetiştirdiniz ve üstümüze saldınız. O yetiştirdiğiniz teröristler 11 eylüde sizide vurdu kendi ihanetinizi hatanızı, Ortadoğuya bağladınız islam corafyasına KAN kusturdunuz. IRAK’ı işgal ettiniz kadınlara tecevüz ettiniz… Piyon olarak ortadoğuda yönettiğiniz teöristlerle istediğin ülkede kaus yarattınız kan akıttınız. Tabi mevzu petrol kuyuları olunca kiminle iş yaptığınızın önemi yok… Nede olsa sen yetiştirdin.

Yıllardır ülkemde kan akıtıyorsun ama artık Türk devletini Devlet yönetiyor satın alamacağın bir güç yeniden ayağa kalktı. OMURGASIZLIĞIN bizi çileden çıkarmıştır boy boy teröristlerle fotoğraflarınız medyada yayınlanıyor… Üstüne Bebek akti apo nun sözde varisi diye tanın teröristi ülkene davet ediyorsun bu akıl tutulmanı ABD Halkı görmüyormu…? Bu çağrı direk devletin başı tarafından yapılıyor. ABD halkı nereye gidiyoruz düşmanlarımız çoğalıyor demiyor mu?

Unutma TÜRK MİLLETİ ALLAHIN KIRBACI VE HAK YOLUNDA ORDUSUDUR.

Ve artık yeter diyor son hamlenle RUSYA ile bizi karşı karşıya getirmen ancak bizi yavaşlatır durduramayacaktır. Çünkü terör durmayacak ve Rusya da geri çekilmek zorunda kalacaktır. Ve yıllarca finans ettiğin Teröristler cehenneme gidecektir. Biz artık omurgasız durşunuza karşı oyalanmayacağız ve Rusya senin kadar omurgasız değil çekilecektir.

Ki o da senin gibi ise bize fark etmez şu sahatten sonra AZ DAN AZ, ÇOK DAN ÇOK GİDER…

BAŞKURT AYAKTA DEVLET AYAKTA BOZKURTLAR AYAKTA ŞİMDİ SİZ DÜŞÜNÜN…

KARACA Hasan

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.