Dolar 18,0810
Euro 18,4852
Altın 1.029,61
BİST 2.961,32
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31°C
Açık
İstanbul
31°C
Açık
Cum 31°C
Cts 30°C
Paz 30°C
Pts 29°C

Öldürmeyen Şey Güçlendirir Eğer Ders Alırsak…

A+
A-
30/12/2019 16:38

Ülkede hainlerin cirit attığı bir deönem de vatan için bedel ödemiş bir duruşa idealleri olan bir partiye ihtaç doğmuştu. Ki 1999 seçim öncesi azınlık hükümetinin başında olan DSP’nin eline Bebek Katili Apoyu vermişlerdi. Böyle bir ortada İDAM edebilecek tek partinin MHP olduğunu bilen Türk milleti MHP için sandığa gitmiş ancak 2. parti olarak Dsp’nin arkasından meclise girmişti. Yaklaşık 2-3 sene Dsp-Mhp ve Anap ülke yönetmiş ancak verilen sözlerin yerine getirilmemesi ve idam yasasında Anapın yan çizmesi Dsp’nin derviş oyunları ile MHP sineyi Millete döneriz diyerek ülkeyi seçime götürmüş ancak taraflı medyanın MHP yan çizdi İdamı MHP kaldırdı diyerek Türk milletini yönlendirmesi ile 2002 seçimlerinde barajın altında bırakılmıştır.

Öldürmeyen şey güçlendirir. Eğer ders alırsak…

Ülke direncini kırmak için oynanan oyunun ikinci perdesi

Zillet İttifakının Aynı Pencereden Bakan Yeni Partileri…

1999 öncesini düşünün kausun arttığı krizlerin bir birini takip ettiği ve terörün azdığı bir dönemde Milli fikir ve duruş önem kazanmış MHP umut haline gelmişti…

Peki Neden gelmişti…

Ülkede hainlerin cirit attığı bir dönem de vatan için bedel ödemiş bir duruşa, idealleri olan bir partiye ihtiyaç doğmuştu. Ki, 1999 seçim öncesi azınlık hükümetinin başında olan DSP’nin eline Bebek Katili Apoyu vermişlerdi. Böyle bir ortada İDAM edebilecek tek partinin MHP olduğunu bilen Türk milleti MHP için sandığa gitmiş ancak 2. parti olarak Dsp’nin arkasından meclise girmişti. Yaklaşık 2-3 sene Dsp-Mhp ve Anap ülke yönetmiş ancak verilen sözlerin yerine getirilmemesi ve idam yasasında Anapın yan çizmesi Dsp’nin Derviş oyunları ile MHP sineyi Millete döneriz diyerek ülkeyi seçime götürmüş ancak taraflı medyanın MHP yan çizdi İdamı MHP kaldırdı diyerek Türk milletini yönlendirmesi ile 2002 seçimlerinde barajın altında bırakılmıştır.

“ 18 Nisan 1999’da genel ve yerel seçimleri Ülke o güne kadar Bülent Ecevit’in azınlık hükümetiyle yönetiliyordu.

16 Şubat 1999’da Abdullah Öcalan’ın Kenya’da yakalanması Bülent Ecevit’in seçim zaferi kazanmasının işaretiydi.

Yapılan yerel ve genel seçimlerden birinci çıkan Demokratik Sol Parti Genel Başkanı Bülent Ecevit’in başkanlığında kurulan hükümetin diğer ortakları Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Anavatan Partisi Genel Başkanı Mesut Yılmaz olmuştu.”

2002 seçimlerinden sonra ne olmuştu… MHP nin baraj altı kalması o dönem Erdoğan’ın şiir okuması cezaevine girmesi ve malum okyanus ötesi destek ve parlatmalarla Kahraman, kurtarıcı olarak öne atılan Erdoğan meclise güçlü bir şekilde girmiş ve Haksız yere gerçekeleri saklayarak Millet gözünden düşürülen MHP baraj altında kalmıştır.

Sonra ne oldu meclisde Baykal’ın desteği ile değiştirilen yasa ve yasaklı Sayın Erdoğan’ın yeniden seçilmesinin önün açılması ve 3 Mayıs 1999 günü kurulan koalisyon, 3 Kasım 2002 seçimleri’nde hüsrana uğramış! Sabah ülkeyi yöneten 3 parti de, çıkan seçim sonuçlarına göre baraj altında kalmıştı.

“Siirt’teki milletvekillerinin CHP de dahil istifası sonucu demokrasi kahramanı ve Milletvekili, 2003’de de Başbakan oldu. Tabi CHP genel başkanı Baykal’ın desteğinide unutmamak lazım…

Ne oldu sonra Başbakan Erdoğan olmasının beraberinde mecliste Cumhurbaşkanı seçemeyen iktidar Chp’nin 367 dayatması ile karşılaşınca, Türk Milletinin gerçekleri görmesi ile birlikte MHP’siz Meclis hesapları yapanların hesabı bozularak MHP yeniden meclise giriyordu… Ülkenin bekası için meclisde 367 sayısına destek veriyor. Milletimiz kaus değil icraat bekliyor diyerek meclisde çogunluğu sağlıyor ve kendi adayını göstererek demokrasinin yürümesini sağlıyarak ülkeyi kaus ve krizden kurtarıyordu. Tabi İhanetin kol gezdiği ve Ülkeyi iç savaşa sürükleyene kadar gelen süre de yani 15 Temmuz 2016 Akşamına kadar AKP hatalar yumağını büyütmüş ülkede bir Çözümsüzlük süreci baş göstermiş Okyanus ötesinden destek açık bir şekilde verilir olmuş ki mezarda yatanlardan bile oy istenmişti, Terör başı fetö ye tv proğramlarında metihiyeler dizilir olmuştu… Bunların hepsine karşı çıkan MHP ve lideri Başkurt Devlet Bahçeli’nin ne demek istediği o kara 15 Temmuz gecesi anlaşılmış MHP artık yeter diyerek ya bizimle yürü yada sen bilirsin dercesine Gel anayasa değişikliğini yapalım ancak Anayasını ilk dört maddesine dokunmayacakın. Çözüm sürecini bitireceksin, terörle net tavırla mücadele edeceksin, hendekleri başlarına geçireceksin, sınırlarımızda güvenli bölgeyi oluşturacaksın demiştir. Ve çok şükür bunların hepsi bugüne kadar yapıldı….

Ama burada birşeyi görmek gerekiyor o süreç içerisinde seçim öncesi MHP üstüne oynan oyun, önce ele geçirme operasyonu, başaramayınca yeni parti kurarak parçalama oerasyonu yapılmıştır. Ancak başaramayan Dünya üzerindeki Türk düşmanı ve içerdeki piyonları Türk milletinin sağ duyusu ile MHP’yi ayakta tutmuş ve meclise girmelerini sağlamıştır. Yani ÖLDÜREMEYEN HAÇLI OYUNLARI MHP’yi GÜÇLENDİRMİŞ Millet gözünde ne kadar haklı olduğunu göstermiş ve bunuda sandıkta verilen oylarla ispatlamıştır.

MHP her daim dik durmuş, taviz vermediği ve Milletin yanında olduğu için yarım asırdır ayaktadır. 1999 ve 2002 arası siyasi etrikadan anlamayan MHP, idam yasasında Mesut Yılmaz tarafından kandırılmış ve meclisde yanlız bırakılmıştı. O dönemden ders alan MHP net tavırları ile güven tazelemiş ve ne yapmak istediği bugün daha net anlaşılmıştır.

Bugün ise kanaatimce yeni bir oyun kurulmukta, biri boydan kısa, biride masum yüzlü olmak üzere iki fetö kuklası yeni iki parti kuruyorlar… 15 Temmuz’da başaramadıklarını yeni bir siyasi kriz çıkararak çok başlı partiler yelpazesi ile bir olan millet bakışını özellikle kriz kaus kumpaslarla milletin ekonomik sıkıntıları üzerinden bozup iktidarı ele geçirme planları yapılmaktadır. Amaç hdpkk sevici, fetö sinyalcisi, İP kurtarıcısı ve kurucusu kiralık Vekillerle çığır açan CHP’yi iktidara taşımak.

Bunu göremez isek, milletin hayat şartlarını sıkıntılarını göremez ve oyunun farkına varmazsak hedeflerinede ulaşacaklardır.

Ata sözü AÇLIK İNSAN’A HERŞEYİ YAPTIRIR.

Ben bir Türk milliyetcisi ve ülkücü olmaya çalışan Allah kulu Karaca olarak partime sesleniyorum ki mutlak Bşakurtum görüyordur bunları ama! ben yinede fikrimi beyan ediyorum.

199-2002 Hükümet döneminde, ülke kausa girmesin diye verdiğimiz kararlar attımız imzalar, kara propaganda ile iyi niyetimiz ülke sevdamız millet gözünden kaçırılmıştı…

Yeni kahramanlar çıkmasına izin vermeyelim…

Ülkemiz için yaptıklarımız Allahın izniyle millet gözünde yerini bulmuştur. Biz hiç sözümüzden dönmedik hep böyle olmalıyız…

Allah hakimdir ve doğruyla beraberdir. Milletin hakkını yedirmeyin MHP’nin milli duruşu bellidir ama Vatan ve Millet derken ekonomi çöker korkusu ile oyuna gelip KUL HAKKINA girmeyelim verdiğimiz sözleri tutalım.

BİZİ ÖLDÜRMEYEN İHANET ODAKLARI GÜÇLENDİRMİŞTİR. HER DARBE BİZİ DAHADA YÜCELTMİŞTİR. VE ALLAH VAR ALLAH DOĞRUNUN YANINDADIR BERABERDİR. Diyorum.

Biz vatan için her zorluğun çilesini çekmiş bir camiayız bizi bukadar güçlü kılan Allahın izniyle çektiğimiz çile ve verdiğimiz söleri yerine getirmiş olmamızdır.

Siyaset bizim için doğru savunmak ve hakka hizmet için araçtır.

Hep böyle kalacağına inanlardanım VESSELAM…

KARACA Hasan