DOLAR 7,2716
EURO 8,5373
ALTIN 444,904
BIST 1110,05
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 32°C
Az Bulutlu

Neden Hedef de ki Türk Başkurt Devlet bey?

Geçmişe şöyle bir bakarsanız Adnan Menderes ile başlayan Özal ile devam eden son dönem ise (BOP) Büyük orta doğu projeleri ile denemişler her seferinde rezil olmuşlar ancak ortadoğu hep kana bulanmış ve Müslüman ve Türk kanı oluk oluk akmıştır Haçlı torunlarıda girdikleri çukurda saplanmış kalmış büyük kayıplar vermişlerdir

Neden Hedefdeki Türk Başkurt Devlet bey?

Asırlara meydan okuyan Türk milleti ve devletleri asırlar boyu özgürlüğüne düşkün ve özgür yaşamayacaksam şehit olurum diyen ben ölürüm arkamızdan gelen nesiller özgür yaşasın diyen Vatan sevmek imandandır düstürunu şiar edinmiş onurlu bir millettir. Tarih boyunca imparatorluklar kurmuş ve her yıkılışı iç ihanetlerden ve oyunlardan olmuş bir tarihe sahiptir.

Çünkü Türkleri asla savaşarak yıkamazsınız.

Türkler savaşırken kazanmak için değil şehit olmak, Peygamber övgüsüne, şefaatine erişmek için savaşırlar. Bu yüzdendir ki, imanları ile zaferden zafere koşarlar. Ancak her Türk bu şuura erişemez her toplumda olduğu gibi. O yüzdendirki herkes ülküleri için yaşama şuurunu algılayamaz bunun için sağlam bir iman ve vatan sevgisi lazımdır. 21. yy’da bu İman Türk milliyetçileri ülküücler yani Milliyetçi Hareket Partisinde ruh bulmuş ve ete kemiğe bürünmüştür.

İşte tamda bu yüzden dünyanın emparyalist güçlerinin hedefi haline gelmişlerdir. Son Türk gücü olan Türkiye Cumhuriyeti Devletinin siyaseten adı MHP olan kurum aslında TÜRK dünyasının liderliğini yapan Türklerin başbugluk makamı olan postunda oturan kişidir. Dün Rahmetli Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ bugün başbuğun emaneti olan postunda oturan BAŞKURT Devlet BAHÇELİ’dir.

Son gelişmeler nezlinde bakılırsa olaya sözde müttefik ama aslında Türkiye’yi ele geçirmek isteyen ABD’nin MHP düşmanlığı yeni değildir. Dün Başbuğ TÜRKEŞ’siz siyaset hayal edenler bugünde Başkurt Devlet BAHÇELİ’siz siyaset hayal etmekte temenni etmekte ve aktif olarak’da içimizdeki Türk devleti ve Türk milleti düşmanlarını, Türkiye halkları diyen vatansızları açık bir şekilde desteklemektedirler.

Özellikle yüz yılımızın süper gücü haline gelen ABD’nin bütün heves ve arzuları bu yödendir. Niyetini son zamanlarda ince bir çizgiden geçen ilişkilerimizde Ankara büyük lçiliğinin açığa vurduğu açık ve nettir.

Bunu yıllar öncede RUS devletinin bir Tv prağramındada görmüştük. Türkeş ve ülkücülerden bahsediyor ve hazır asker teşkilatlanmış dünya üzerindeki en büyük güç milat diye bahsetmişti.

Peki neden Türk devletinde Devleti yöneten iktidarlar değilde Milliyetçi hareket partisi ve lideri hedef alınmaktadır?

Çünkü, Türk dünyasının gözleri Türkiye Cumhuriyeti devletinin siyasi olarak beden bulmuş ruhun yani MHP’nin TURAN ülküsünün liderindedir.

Abd yıllarca MHP’yi ele geirmek istemişsede ne Başbuğ TÜRKEŞ nede Başkurt BAHÇELİ buna izin vermemiş hiç bir görüşmeyide kabul etmemişlerdir. Görüşmüş olsalar dahi iç siyaset konuşulmamış konuşturulmamıştır. Bazı siyasetçiler gibi Türk devletini yönetenleri şikayet etmemiş EYVALLAH etmemiştirler.

Amaç nedir?

Yıllardır ortadoğuya hakim olmak isteyen haçlı artıkları Türk dünyasına hakim olamamışlar ve Araplardanda istedikleri gücü bulamamışlardır. Türkler teşkilatlanmayı ve savaşmayı iyi bildikleri için bizleri kullanmak istemişerdir. Yani ortadoğuda Türkleri paralı asker gibi kullanmak istemişerdir. Bunu başarmanın tek yolununda Milliyetçi hareket partisini ele geçirmekten geçtiğini yıllar içindeki icratları ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin hükümetlerini ele geçirerek denemişer ve başarıya ulaşamamışlardır.

Ve hedef haline MHP gelmiştir. Fetih edilemeyen Türk devletinin omurgası ve beyni MHP’dir.

Geçmişe şöyle bir bakarsanız Adnan Menderes ile başlayan Özal ile devam eden son dönem ise (BOP) Büyük orta doğu projeleri ile denemişler her seferinde rezil olmuşlar ancak ortadoğu hep kana bulanmış ve Müslüman ve Türk kanı oluk oluk akmıştır Haçlı torunlarıda girdikleri çukurda saplanmış kalmış büyük kayıplar vermişlerdir. Her seferinde karşılarında MHP ve ülkücüleri bulmuşlardır. Bu gelişmeleri Türk milleti görmemiş görmek istememiş yada ekonomik şartlar ve ülkemizde oynanan büyük oyunlarla gözlerinden kaçırılmış hep istedikleri siyasi parti liderini kahraman yaparak Milletin seçmesini sağlamışlardır.

Son olar büyük harlerle vurlumak isterim ki,

TÜRK DÜNYASININ POSTU MHP LİDERİNİN OTURDUĞU BAŞBUĞLARIN POSTUDUR.

SON KALEDİR.

TÜRK DÜNYASINI ELE GEÇİRMEK TÜRK DEVLETİNİ YIKABİLMEK için BAŞKURT VE MHP ELE GEÇİRİLMELİDİR!


ABD’NİN VE ONUN İŞ BİRLİKÇİ HAÇLI TORUNLARININ VE İÇİMİZDEKİ HAİNLERİN ASIL HESABI BUDUR.


BİZDE DİYORUZ Kİ…


KILIÇ ARTIĞIMIZ OLARAK DÜNYA ÜZERİNDE YENİDEN PALAZLANMIŞ OLMANIZ KILICIMIZIN KUDRETİNDEN TEKNOLOJİNİZLE KORUNACAĞINIZ ANLAMINA GELMİYOR.

UNUTMAYIN!
BİZİM ASIL KUDRETİMİZ İMANIMIZDAN VE ALLAHIN GÖRÜNMEYEN ORDULARINDAN GELMEKTEDİR.

GEREKİRSE YEDİ DÜVELİ YENİDEN KARŞIMIZA ALIR İMANIN KILICI İLE KIRBACIMIZIN TADINA BAKARSINIZ. YILDIRIM GİBİ ÇARPAR YENİDEN TERBİYE EDERİZ KÖKÜNÜZÜ…

BAŞKURTUM ÇOK YAŞA TÜRK MİLLETİ VE BOZKURTLARIN SENİNLE…

KARACA Hasan

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.