DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Çok Bulutlu

MHP, Türkiye’yi işkal için zemin hazırlayanlara fırsat vermiyor

19.09.2019
A+
A-

Her ne olursa olsun, bu ihaneti defetmek ve düze çıkmak zorundayız. İşte onun için “MHP, Türkiye’yi işkal için zemin hazırlayanlara fırsat vermiyor..” İşte onun için Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli ihaneti defetmek ve Ülkeyi düze çıkarmak için şanı büyük mücadele ediyor.

MHP, Türkiye’yi işkal için zemin hazırlayanlara fırsat vermiyor

MHP’nin 15 Temmuz akşamından itibaren nasıl kararlı, onurlu, samimi ve devamlı bir duruş ortaya koyduğuna sadece Türk milleti değil, bütün dünya şahittir.

Türkiye bıçak sırtındadır. İhanetin biri bitmeden diğeri başlıyor. Hiç boşluk bırakmıyorlar. Birbirlerini besliyorlar. Çok şükür ki, MHP var.. Çok şükür ki, Lider Devlet Bahçeli var.. Çok şükür ki, Ülkücüler var..

FETÖ’nün ihanetine PKK’nın kalleşlikleri, kahpelikleri ve saldırıları eklenmiş durumdadır. Ülkemize her koldan saldırıyorlar.. Tek amaçları Ülkemizi bölüp, parçalayıp elimizden almak.. Bu Ülkemiz için Ülkücüler kanını veriyor, canını veriyor ve şehit oluyor! Her gün şehitler geliyor.

Ülkemiz bu duruma nasıl geldiğini cümle alem biliyor. İktidarlar günü kurtarmak için ve yerlerini sağlama almak için her şeyi kulak arkası ederek terörün büyümesine göz yummuşlardır…

Kan kusup, kızılcık şerbeti içtiğimizi söylüyoruz. Nitekim, “15 Temmuz öncesi gibi davranamayız” sözleri, 15 Temmuz öncesinde davranışların yanlışlığının da itiraftır.

Her ne olursa olsun, bu ihaneti defetmek ve düze çıkmak zorundayız. İşte onun için “MHP, Türkiye’yi işkal için zemin hazırlayanlara fırsat vermiyor..” İşte onun için Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli ihaneti defetmek ve Ülkeyi düze çıkarmak için şanı büyük mücadele ediyor.

Türk milleti her şeyi görüyor ve herkesi izliyor. Hepimiz tarih önünde sorumluyuz. Her ne hesap içinde olursanız olun hatırlatmak isterim ki… Bu milletin artık sizin “U” dönüşleriniz ile taçlandırdığınız omurgasız duruşunuz karşısında midesi bulanmaktadır.

Çanakkale ruhunu taşıdığımız müddetçe hiçbir güç Türk halkını bölemez. Türkiye Cumhuriyetini yıkamaz. Bu kutsal vatan topraklarına giremez. MHP, Lider Devlet Bahçeli ve Ülkücüler Çanakkale ruhu taşıyor…

Allah bizleri, bir ömür boyu Bakan veya vekil olarak kalmayı isteyenlerle değil, Güzel Ahlak sahibi olan ve Allah rızası için Türk Milletine hizmet etmeye niyet etmiş, kişilerce yönetilmeyi nasip etsin.

Bakınız; MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin feryat boşuna değil.. BEKA BEKA BEKA diyorsa bil bildiği var demektir…

ABD, terör üretiyor ve güvenliğini tehdit ediyor diye,10 bin kilometre öteden gelip, sadece bir şehri, bir ülkeyi, bir bölgeyi değil, bütün Ortadoğu coğrafyasını kan gölüne dönüştürdü mü? Dönüştürdü…

Milyonlarca suçsuz günahsız Müslüman canından oldu. Vahşetin, tecavüzün, işkencenin, kalleşliğin her türlüsü yaşandı mı? Yaşandı…

Bu da yetmedi, terör örgütleri eliyle bölgeye şekil vermeye ve düzen kurmaya uğraştı. Akıl sağlığı yerinde olan herkes çok iyi biliyor ki, bugün Ortadoğu coğrafyasındaki bütün terör örgütlerinin kaynağı, koruyucusu, destekleyeni, kullananı ABD’dir.

O kadar ki, artık gizleme gereği dahi duymuyor, PYD gibi bir kanlı terör örgütüne her türlü yardım ve desteği vereceklerini ilan ediyorlar. Bu kanlı örgüt güya IŞİD’le mücadele ediyormuş, onun için destekliyorlarmış. Küllen yalan…

Barzani peşmergesini ortaya çıkarıp, arkasını doldururken IŞİD mi vardı? Kaldı ki, IŞİD’de sizin ürünününüz, sizin eseriniz, sizin planınınız değil mi? Kimi kandırıyorsunuz? “Tavşana kaç, tazıya tut” diyorsunuz. Ölen Müslüman, öldüren Müslüman, bölünen Müslüman, kaybeden Müslüman…

Türkiye’nin şu anda yaşadıklarının yüzde birini İsrail yaşasa, terör örgütlerinin hedefi haline gelse, şehirlerinde bombalar patlasa, sınırlarında terör örgütleri cirit atsa, ne olur? Gökkubbe o terör örgütlerinin de, destekçilerinin de başına yıkılır mı, yıkılmaz mı?

Bırakın kendi içini ve sınırlarını, bu teröristleri dünyanın neresinde olursa olsun, anasından doğduğuna pişman eder mi, etmez mi?

Binlerce yıldır yaşadığı topraklara sahip çıkmaya çalışan Filistinlilere neler yaptığını bütün dünya ibretle görüp izlemedi mi? Şu anda Gazze’de yaşananların insanlıkla bir izahı yapılabilir mi?

Bölgede bu kadar kan akarken, bu kadar ülke varlık-yokluk sancıları çekerken, İsrail’in bütün bunların dışında kalması bir tesadüf mü? Ve bütün bu vahşetten, bu kandan, bu ihanetten karlı çıkan bölgedeki tek ülkenin İsrail olması, aslında ne olduğunu anlamaya da, anlatmaya da fazlasıyla yetmez mi?

Ne çocuk, ne kadın, ne yaşlı, ne genç hiç birinin değeri yok. Hepisini küresel güçler yerle bir ediyor. Dünyada haydut kanunu uygulanıyor. Unutma Ama; her ahın bir acısı var.

Yüce Rabbim, yaptıklarınızın hepisini burnunuzdan fitil fitil getirecek ve sizi yerle bir edecektir. Allah! Bizi derviş kılıklı, müslüman giysili adamlardan korusun ki onlara inanmayalım.. Rabim! Bu milletin gerçek sahipi olan MHP ve Ülkücü Camiayı iktidara nasip etsin.. Çanakkale ruhu taşıyan MHP’ye, Lider Devlet Bahçeli’ye ve Ülkücülere fırsat versin ve bu milleti yönetmeyi nasip etsin.

ZAKİR TERCAN

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.